İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Seri İlan Scripti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

crtc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demo Adresi : http://www.creativeyazilim.com/demo

Sİstem php ile yazılmıştır yönetici paneli mevcutttur.

Yönetim panelinden üye, ilan, haber , duyuru, banner vs. işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Kısa bir süreliğine fiyat 100 TL 'dir.

İletişim [email protected]
0541 975 08 93

Yukarıda adı ve telefonu bulunan Barış isimli şahıs kesinlikle işini tam yapamamakla birlikte birde kendini ağırdan satıyor. site yaptırıcak kişiler kesinlikle arkadaş ile iletişime geçip rezil olmayın biz zaten pazartesi günü kendisini hem yasal hemde normal kayıtlardan aramaya başlıyoruz.
yaptığı sitedeki kendi hatalarını bile üstenlenmiyor ki sistem çökmek üzere ve paranın tümü almış bulunuyor konu ile alakalı görüşmek isteyen olursa e-mail adreslerimizi veriyoruz bilginiz olsun.

[email protected]

crtc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yukarıda adı ve telefonu bulunan Barış isimli şahıs kesinlikle işini tam yapamamakla birlikte birde kendini ağırdan satıyor. site yaptırıcak kişiler kesinlikle arkadaş ile iletişime geçip rezil olmayın biz zaten pazartesi günü kendisini hem yasal hemde normal kayıtlardan aramaya başlıyoruz.
yaptığı sitedeki kendi hatalarını bile üstenlenmiyor ki sistem çökmek üzere ve paranın tümü almış bulunuyor konu ile alakalı görüşmek isteyen olursa e-mail adreslerimizi veriyoruz bilginiz olsun.

crtc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demo Adresi : http://www.creativeyazilim.com/demo

Sİstem php ile yazılmıştır yönetici paneli mevcutttur.

Yönetim panelinden üye, ilan, haber , duyuru, banner vs. işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Kısa bir süreliğine fiyat 100 TL 'dir.

İletişim [email protected]
0541 975 08 93

TravelCultured

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam hemen savcılıga gidin dolandırıldım diyin %10000 paranızı alırsınız alamasanız bile hesabına cökerler . hakkınlasmıs zenginlikten iceri atarlar kesinlikle bu isin pesini bırakmayın hesap numarasını savcılıga verin onlar arastırsın yeter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi