İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Sinema Sitesi!

maviyalniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstenen minimum fiyat: 150 YTL
Minumum arttırım: 5 YTL
Hemen Al: 250 YTL
Sitenin açılış tarihi: 3 Kasım 2007
Kategori, sitenin içeriği nedir: Sinema
Günlük hit sayısı, kaynak link: Hit tutmadım
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm İçerik
Hosting dahilmidir: Natro 1000 Mb MB Host 10 GB Band ile birlikte 7 Kasım 2008 e kadar ücreti ödenmiştir.
Banlı olduğu sponsor varmı: Hayır
Banlı olduğu arama motoru varmı:Hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: Joomla
Yazılım Lisans sonlanma zamanı:Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:
Hayır yok

Site adresi: Buradan
Satma nedeni : İhtiyaç + zaman darlığı

Satıcının eklemek istediği notlar: Kısa bir sürede siteyi geliştirerek harikulade bir sinema sitesine sahip olabilirsiniz. Siteye en azından bir bakmanızı tavsiye ederim, yabancı dil kategorisinde yüzlerce filmin (500 ü aşkın) bilgileri girilmiştir. Sadece hosta ödediğim ücret 77 dolar + KDV neredeyse maliyetine sahip olacaksınız siteye. Sinema sitesi yapmayı düşünüp 1-0 önde başlamak isteyenlere...

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kusura bakma ama sitenin albenisi yok bana göre. iyi satışlar dilerim

maviyalniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar çok acil bir durum sonucunda satılığa koydum zaten, satılmazsa canımız saolsun birkaç ay sonra projeye devam ederim :) 3 yıllık bir aradan sonra sektöre döndüm dolayısıyla çok şey değişmiş (fiyatlarda dahil :) şimdi yeniden ısınma dönemleri ) bana göre çok uygun bir teklifti mesala :)

maviyalniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstenilen düzeyde teklif gelmediği için site satıştan çekilmiştir, yöneticilerden biri site linkini silerse çok memnun olurum.
Herkese iyi çalışmalar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5