İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık sinema ve dizi sitesi

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Site adresi : bedavafilmindir_org
Site için istenen fiyat (Açık arttırmaysa başlangıç fiyatı): 300 YTL (minimum artış 5 YTL)
Sitenin aylık getirisi: yoğunluktan Reklam koyamadım
Sitenin açılış tarihi: 03 Nisan 2008
Kategori, sitenin içeriği nedir: Sinema ve Dizi
Günlük hit sayısı, kaynak link: Google Analystic, 1.5K - 1.8K Arası dalgalı ve yükselmekte
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: PR0
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: -
Hosting dahil midir: hayır
Banlı olduğu sponsor var mı: yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: wordpress
Yazılım lisans sonlanma zamanı: -
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: -
Açık Arttırma Sonlanma Zamanı : 12 Mayıs Pazartesi

Siteyi 3 nisan'da açtım ve alanında en sağlam rakiplerinden backlink satın aldım. Özenle içerik girdim, Yani tamamen Özgün içeriktir, Emek sarfettim ve para harcadım. Sitenin hiti günlük değişiyor ama artıyor sürekli. Satma sebebim işlerimin yoğunlaşması.
Site film ve dizi indirme üzerineydi ama linkleri kaldırdım talep edene linklerin bulunduğu yedeği'de veririm.(yabancı dizidekiler duruyo hala)

Şu an 8 kategori ve 390 etiket altında, 180 yazı ve 173 yorum var.
Baya rağbet gören bir site ve film indir, film indirme, dizi indir, filim izle, alt yazı indir, altyazı indir gibi kelimelerde (1 ile 5) sayfa aralığındadır. Ciddi rakiplerinden 3'er aylık backlink lere sahiptir. güncellemeyi yeni geçirdiği için pr 0'da kaldı o zamanlar google'de backlinkler çıkmıyordu.

Sitede gelecek var istediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz zaten, alacak kişiye bazı taktikler vereceğim onları uygular ise kısa zamanda hit'i 5-10k olur. Ben o şekilde yükselttim sadece [SIZE=-1]212 index ile. Ciddi alıcıya Analystic görme yetkisi veririm oradan bakabilir hit durumuna. Host sıkıntısı yaşatmam zaten tanıdığın host 2-3 hafta süre tanıyabilirim. Domain godaddy'dedir oradan ücretsiz panelinize gönderilir.

Hit'in %89'u Google tabanlıdır. Geri kalan %9 direk hit'tir (Sitenin takipçileri)
Geri kalan %2 backlinklerden geliyor.

Buda hit istatistiği, bazı düşüşler dalgalanma ve host sorunlarından kaynaklıdır.
adszyu1.jpg

[/SIZE]

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Buda hit istatistiği, bazı düşüşler dalgalanma ve host sorunlarından kaynaklıdır.

şurada belirtmiştim işte bazen host sorunları oluyor yoksa hit 2k'dır. şuan açık ama. Birde adsense koydum siteye test amaçlı(Bu öğlen) 27 tık 1.24$

Buda 1 günlük kazancı (daha yeni koydum kodları ve deneme amaçlı)
xxxmb1.jpg

dip not: film indir ve dizi indir kelimelerinde 2. sayfadadır, 4. sayfadan atlamış yeni farkettim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi