İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık site, 25 bin üye, 1000 dosya vs..

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar merhaba,
İhtiyaçtan dolayı Şubat 2005 den beri yayın yapan cep telefonu konulu sitem olan ******.com'u satıyorum. Siteyle ilgilenemeyecek durumdayın ve ******.com'un boşa gitmesini de istemiyorum. Siteyle ilgili bilgiler;

PHP-Nuke tabanlı bir site,
Yaklaşık 1000 adet cep dosyası (program, melodi, tema, oyun vs 595 MB)
Yaklaşık 25.000 kayıtlı üye,
6000'den fazla forum mesajı,
Google'da 8.430 index'li sayfa,
Günlük 1500 civarı tekil ziyaretçi
Günlük 15 bin ila 20 bin arası sayfa gösterimi,
Akıllı bir reklam yönetimi ile günlük 5-10 $ arası hilesiz google kazancı,
Google PR: 3
Kota satışı yapmaktaydım 2 gün öncesine kadar ve aylık ortalama 20-75 ytl arası kota satış geliri (kullanıcılar kota satın almadan download yapamıyor),

Şimdilik aklıma bunlar geliyor. Site hesabı şu an suspend olduğundan site görüntülenemiyor. Google dan bakabilirsiniz:
http://www.google.com.tr/search?sou...s=GGLG,GGLG:2005-46,GGLG:en&q=site:******.com

İlgilenen arkadaşlar benimle msn den irtibata geçebilir. Çok rica ediyorum gereksiz yorumlar olmasın. Saygılar...

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SeVeRaL' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba,
İhtiyaçtan dolayı Şubat 2005 den beri yayın yapan cep telefonu konulu sitem olan FunCep.com'u satıyorum. Siteyle ilgilenemeyecek durumdayın ve funcep.com'un boşa gitmesini de istemiyorum. Siteyle ilgili bilgiler;

PHP-Nuke tabanlı bir site,
Yaklaşık 1000 adet cep dosyası (program, melodi, tema, oyun vs 595 MB)
Yaklaşık 25.000 kayıtlı üye,
6000'den fazla forum mesajı,
Google'da 8.430 index'li sayfa,
Günlük 1500 civarı tekil ziyaretçi
Günlük 15 bin ila 20 bin arası sayfa gösterimi,
Akıllı bir reklam yönetimi ile günlük 5-10 $ arası hilesiz google kazancı,
Google PR: 3
Kota satışı yapmaktaydım 2 gün öncesine kadar ve aylık ortalama 20-75 ytl arası kota satış geliri (kullanıcılar kota satın almadan download yapamıyor),

Şimdilik aklıma bunlar geliyor. Site hesabı şu an suspend olduğundan site görüntülenemiyor. Google dan bakabilirsiniz:
http://www.google.com.tr/search?sou...s=GGLG,GGLG:2005-46,GGLG:en&q=site:funcep.com

İlgilenen arkadaşlar benimle msn den irtibata geçebilir. Çok rica ediyorum gereksiz yorumlar olmasın. Saygılar...

onercelen @ hotmail.com

valla siteye yazık olmuş google indexide 237 ye düşmüş. :cool:

I

iyiyiz

Misafir
insallah satarsin,funcep in bir ara PR si hemde real 6 idi diye biliyorum.

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
several aklında olan fiyatı yazabilirsen çok memnun olurum. burada paylaşmak istemezsende pm le gönderiver lütfen.

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir ara google reklamlarına tıklayın kota alın tarzında şeyler vardı. Ama emek verilip iyi yerlere getirilmiş bir site alan kişiye extra içerik konusunda yardımcı olabilirim bulamadığı programlar melodiler. vs Host problemi hakkında da yardımcı olabilirim bence fazlasını beklemeyin 25000 üyesi var. sıfırdan başlamak istemeyenler için güzel.

webmasterrifo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SeVeRaL' Alıntı:

Sürekli google da ki indexlenmeden bahsediyorsun ama ben adsense ile sormuştum, bir cevap alamadım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5