İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık site..

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satılık site.. ( Ucuz )

=>
www.turkforum.gen.tr sitesi ilgilenme süremizin azlığından dolayı satılıktır.
Günlük tekil hiti şu sıralar 700-800 arasıdır . ( WebServis 'e göre )
Aktif olarak 1,487 üyemiz vardır , günde ortalama 15-20 yeni üye kaydı olmaktadır.
Site Databaseleri ve domaini ve 1 yıllık hostingiyle birlikte satılacaktır.
( 2 aylık bir zaman geçmiştir yani kısacası 10 ay kalmıştır hostun bitmesine )
Fiyat konusunda ohaaa , çüşşş , yuhh denmesini engellemek için , bence makul bir fiyat belirtiriyorum.
Site + Datalar + Domain = 250 YTL
Pazarlık söz konusu değildir.
Ödeme Banka üzerinden veya Postaneden online havale ile kabul edilebilir.
( Paypal kabul edilmiyor )
İletişim: [email protected] ( Mail & MSN )
Not: Domain PR4 'tür.

G

guajira

Misafir
Bence ucuza gidiyor ama heyhaat param yok:( yoksa kaçırılacak fırsat değil.

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yukarda belirtmedim , bazı arkadaşlar yanlış anlayabilir , her insan bazı durumlarda sıkıntı yaşayabilir , bende yeni projelerim için para gereksimine düştüm.
Forum sitelerinin kolay açılır gibi ibareler olması yüzünden , ve bir an önce nakde dönüştürebilmek için ; satıyorum.
Bunun haricinde hitler , tamamen temiz hitlerdir. ( Toplistler , arama motorları ve bookmark ) Sitenin hiç bir sitede reklamı yoktur.

B

Bedavalar-Net

Misafir
Script lisanslimi? ve kisa sürede temasa gecmeye calisacagim.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar lisanlıdır. lisanslı olmasa buraya yazmaz herhalde yani. o kadar da değil...

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
muratozcirpici' Alıntı:
arkadaşlar lisanlıdır. lisanslı olmasa buraya yazmaz herhalde yani. o kadar da değil...
o işler belli olmuyor..script lisansı 160 $ sanırım..250 ytl'ye satıyor arkadaş..sanırım script lisanslı değil.

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet scriptin lisansı yoktur , buraya yazılan forumları kontrol ettiğimde hiç lisanslını görmedim. Tabiki bir suç bu korunma amaçlı yazmıyorum , almak isteyen alabilir.
Forum için almasa hiti için alır.

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işte böyle dengesiz insanlar yüzünden insanın satış yapma hevesi kalmıyor..
Diyecek kelime yok..
Bari gel deki şu ve şunlardan dolayı 100 YTL 'yi geçmez.
Sen bana günlük 700-800 tekili olan ( 1.500 kayıtlı üyesi olan ) bir site bul ben 250 YTL havada vericem . ( absürt hariç ) ( sitenin 1 yıllık hostu beraberinde gelsin ) ( PR=4 olsun )
ben 300 nakit vermeye hazırım.

U

username

Misafir
c4timer' Alıntı:
işte böyle dengesiz insanlar yüzünden insanın satış yapma hevesi kalmıyor..
Diyecek kelime yok..
Bari gel deki şu ve şunlardan dolayı 100 YTL 'yi geçmez.
Sen bana günlük 700-800 tekili olan ( 1.500 kayıtlı üyesi olan ) bir site bul ben 250 YTL havada vericem . ( absürt hariç ) ( sitenin 1 yıllık hostu beraberinde gelsin ) ( PR=4 olsun )
ben 300 nakit vermeye hazırım.

Biraz daha kibar olmayı denemelisin. Ben kendi görüşümü belirttim, neden istiyosan daha düzgün bir şekilde belirtebilirsin.. 100 ytl yi geçmez demedim, 250 ytl çok 100 ytl verebirim dedim ..

Site forum sitesi, ve lisanssız bir forum, lisansını alıp devam edeyim dersen zaten baya bi masraf daha yapacaksın. ayrıca pr4 nedir ki?? çok zor bir olay değil pr4 site yapmak.. sitende bi içerik yok bişey yok,, kendinde önceki postlarda belirtmişsin forum sitesi yapmak kolay nasılsa yaparım elden çıkarıyorum die.. şuan zaten pr6 pr5 siteler var bende, yeni açıtığım bir siteyi çok rahat pr4 yaparım pr güncellemesiinde :)

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumda kibar olmak yapılan yorumlara bağlıdır.
msn adresim yukarda ; [email protected]
Eğer gerçekten satarım diyorsan..

=> Şartlarım benim sitem ile aynı;
PR4 olsun.
Günlük en az 700 tekil olsun ( temiz )
Sitenin 1 yıllık hostunuda ver.
1.000+ kayıtlı üyesi olsun..
=> Şu an çıkıyorum 200 YTL veriyorum , istanbulda oturuyorsan 1. elden de teslim edebilirim parayı..
username' Alıntı:
satayım sana pr4 forum sitesi 200 milyona
Mesajını sildin diye yazdım bunu!

U

username

Misafir
dostum iyi satışlar sana.. host ve user olayına falan dikkat etmemişim, dikkatsizce yazmış olduğum bir mesaj, şartların uygun;; ama şunu da belirteyim "dengesiz" ifadesini kullanman hoş değil. Daha uygun bir dil ile anlatabilirsin ortada bir sorun varsa..

Post'u böldüğüm için ve gerçekten dikkatsizce yazdığım bu mesaj için ÖZÜR..

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende bir anlık sinirle yazdığım mesaj için özür ;=) neyse satışa devam..

M

M@l@tyasporlu

Misafir
script vbullettin lisanslı olsa hemen tık alırdım ama lisanslı değil yok hani 250 ytl yine uygun bi fiyat ama 250 ytl foruma dolar kuru ne kadar bilmiyorum ama vbullettin lisansıyla beraber 500 milyonu aşarki buda beni aşar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5