İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Site

samsunlu55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni açmış olduğum site satılıktır, işlerim dolayısıyla fazla ilgilenemediğimden ve tasarım konusunda acemi olduğumdan satmak zorunda kaldım. İsteyen tasarımı usta kişilere yaptırabilir veya kendisi yapabilir. Ben altılı sitesi olarak birşeyler yapmaya çalıştım. Domain ve Host benimdir, ikisi birlikte satılacaktır. İsterseniz içeriği değiştirip kendi istediğiniz konuya uygun olarak tasarlayabilirsiniz, isterseniz sadece hostu satın alabilirsiniz.

Site adresi: http://dostganyan.com/
Site için istenen fiyat (Açık arttırmaysa başlangıç fiyatı): 130 TL.

Sitenin aylık getirisi: Yok

Sitenin açılış tarihi: 20.01.2011

Kategori, sitenin içeriği nedir: Spor

Günlük hit sayısı, kaynak link: Yok

Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 1 aylık, pagerank değeri yok

Hosting dahil midir değil midir: Hosting

Banlı olduğu yerler var mıdır: Yok

Site bütün içeriği ile mi satılmaktadır: Evet

Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi dahil ise lisans bilgileri: ( süre ) Windows Standart Paket , 1 yıllık
Site satışında telif hakları ile ilgili ya da herhangi bir hukusal sorun var mıdır: Yok

Site Hosting Özellikleri:
1 Adet Domain Barındırma
2 GB Disk Alani
25 GB (25600 Mega Byte)data transfer
50 POP3/IMAP4 email accounts
30 MB Mailbox Boyutu
5 Sayfalik webKlavuzu Paketi
2 Adet MySQL 5,0
250 MB MySQL Alanı

Site , isimtescil.net ten açılmıştır, 7/24 saat desteklidir sadece satn alan kişiye yönlendirilecektir o kadar ondan sonra site sizindir. Detaylı bilgi ve sorgu için

http://www.isimtescil.net/hosting/HostDetailsWindowsStandart.aspx

MSN adresi veriliyormu bilmiyorum bu yüzden yazmadım burda ilgilenen olursa PM atsın. Akşamları 19:00 dan sonra cevap verebilirim.

samsunlu55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ciddi olanlar için karşılıklı görüşme yapabiliriz. Fiyat esnektir.

StyLes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bu fiyatın lastik gibi olması gerek :D Tema amatör düzeyde sitede öle ve 130 TL :D

samsunlu55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain fiyatına hem host hemde site acemide olsa kurulmuş bir site varsa siz satın ben hemen alayım. Sitenenin sadece kendi fiyatı 45 dolar artı kdv. kurulum 10 dolar artı kdv.
ve siz domain fiyatına istiyorsunuz. Bedava vereyim isterseniz.Ayrıca dikkat ederseniz sadece ciddi olanlar mesaj yazsın diye bir uyarım var lütfen buna uyunuz.

StyLes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Domain fiyatına hem host hemde site acemide olsa kurulmuş bir site varsa siz satın ben hemen alayım. Sitenenin sadece kendi fiyatı 45 dolar artı kdv. kurulum 10 dolar artı kdv.
ve siz domain fiyatına istiyorsunuz. Bedava vereyim isterseniz.Ayrıca dikkat ederseniz sadece ciddi olanlar mesaj yazsın diye bir uyarım var lütfen buna uyunuz.

Herhangi bir yetkili değilsiniz.
İyi Forumlar...

Orlando Jack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kurulum artık tek tıkla yapılıyor. Hosting+domain eder. Ayrıca domain sıradan domain.

samsunlu55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herhangi bir yetkili değilsiniz.
İyi Forumlar...

Yetkili değilsiniz derken??

Siteyi parasını vererek ben açtım ya nasıl yetkili değilim. Admin olduğumu görmüyorsunuz galiba. Domainden bahsediyorsanız sitede olası zorluklar için ben yönlendirmedim başka yere isimtescilde kalması daha iyi olur düşüncesiyle. Böylelikle müdahele daha çabuk ve pratik olacaktır. Ben zaten anlamam. İstediğiniz an istediğiniz kişiye yönlendirebilirim o bana bağlı.

İsimtescil den merak ettiğiniz her tür soruyu sorabilirsiniz.

Ekleme:
Kurulum artık tek tıkla yapılıyor. Hosting+domain eder. Ayrıca domain sıradan domain.

Arkadaşım kurulumu tek tıkla yapanlar vardır elbette, ama benim gibi çok az şey bilen yüzbinlerce kişi var nette. Herkes bu işlemlerden anlamaz. Anlamayanda benim gibi her kuruluma 10 dolar artı KDV verir oturur yerine. İki kez bu parayı verdim. Sorgulayabilirsiniz. Yani şu site bana 150 TL den fazlaya geldi TL olarak. 2 aydır verdiğim şahsi emeklerde cabası.
Zaten bu olumsuz yorumlarınızdan sonra satmaktanda vazgeçtim. Kalsın en azından benim için uğraş ve öğrenme amacı olur.

ayrıca domainin kime ait olduğunu aşağıdaki linkten görebilirsiniz.

http://who.is/whois/dostganyan.com/

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
domain sana aitte host sana nasıl ait oluyor. basbayağı bedava-sitem.com dan açılmış bir site yani host senin nasıl oluyor anlamış değilim ftp desteği bile alamazsın. + olarak bedava olduğu besbelli domaini yönlendirmişin bütün sayfalarda dostganyan.com yazıyor.
1453.png

?????????????????????

cutter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
siz sitenizde adminsiniz demiş arkadaş burada değil hocam yazılan yazıyı yanlış okuyorsunuz

samsunlu55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain sana aitte host sana nasıl ait oluyor. basbayağı bedava-sitem.com dan açılmış bir site yani host senin nasıl oluyor anlamış değilim ftp desteği bile alamazsın. + olarak bedava olduğu besbelli domaini yönlendirmişin bütün sayfalarda dostganyan.com yazıyor.
1453.png

?????????????????????

BUARK kardeşim domaini yönlendirme işini öğreneyim diye bir deneme yapayım dedim hemende nerden yakaladın o görüntüyü. Zaten site eski haline getirildi şu an. Bakarsan kime ait olduğunu görürsün host ve domainin. Bu sadece bir denemeydi bilmediğim konuları böyle öğreniyorum, az dahada siteyi kökten siliyordum zaten allahtan host sağlayıcılarım düzeltmeleri yaptılar sağıolsunlar.. Tabiiki bedava siteden satış yapacak değilim burdakiler bunu anlamayacak kadar cahil insanlar değil. Bende üçkaatçı değilim. Benim sitemin değeri bana göre 100 TL aşağı değildir bu benim bileceğim iştir. İsteyen alır isteyen almaz sonunda ticaret değilmi. İstersem binlerce dolarda yazarım. Arz ve talep meselesi yani..

Aşağıdaki linke tıklarsan sitenin orjinal halini görürsün. saygılar.

http://dostganyan.com/

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
başlığı görüp girdim bir anda bu site karşıma çıkınca şaşırdım k.bakmayın. tabiki arz-talep meselesi isteyen alır isteyen almaz ben zaten onla ilgili bir şeyden bahsetmedim sadece karşıma bu site gelince şaşırdım o kadar. k.bakmayın

samsunlu55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok canım ne kusuru, ben sadece bir anlık olayı yakalamana şaşırdım o kadar sitem falan etmiş değilim yani.Tepkin gayet normal yani. Benim kızdığım domain ve hostu sanki bedavaymış gibi domain fiyatı biçmeleri. Bir domani ne kadar ederki. 10 dolar artı kdv. yani 15 TL. üstüne birde host vericem negüzel hayat yaw. İsim tescilde host fiyatları belirtilmiş zahmet edip onraya bile bakmıyorlar. Standart host ne kadar baksınlar aşağıdaki linkten.
http://www.isimtescil.net/hosting/HostDetailsWindowsStandart.aspx

Ve buna artı olarak ta iki kez kurulum ücreti verdim 10 ar dolardan 20 dolar. İstediğim paranın daha üstünde tutuyor emekte cabası. Neyse satmaktan vazgeçtim zaten, elimde alıştırma yapacağm bir site var diye oyalanırım. Birşeyler öğrenirim en azından. Selamlar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5