İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Site!

timeocean

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlgilenen Arkadaşlara Duyurulur...

Aramızda bayağı bi çoğunuluğunuz siteyi eminim ki biliyordur. Çünkü günde 15.000 kişi sitede mevcut bulunmaktadır. http://www.takil.net/

Sitenin Özellikleri:

1- Günde 15.000 hit.
2- Pr 4'tür.
3- 209.000 index bulunup üzerindeki script ile verilicektir.
4- Aylık kazancı 600 YTL ve herşeyin belgelesi mevcuttur.
5- Yaklaşık olarak 5 yıllık bir sitedir.
6- Hiç bir sorunla karşı karşıya gelmemiştir.

İstenilen Fiyat: 20.000 YTL'dir.

İrtibata geçmek için [email protected] adresini kullanabilirsiniz...

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İlgilenen Arkadaşlara Duyurulur...

Aramızda bayağı bi çoğunuluğunuz siteyi eminim ki biliyordur. Çünkü günde 15.000 kişi sitede mevcut bulunmaktadır. http://www.takil.net/

Sitenin Özellikleri:

1- Günde 15.000 kişi giriyor.
2- Pg4'tür.
3- 209.000 index bulunup üzerindeki script ile verilicektir.
4- Aylık kazancı 600 YTL ve herşeyin belgelesi mevcuttur.
5- Yaklaşık olarak 5 yıllık bir sitedir.
6- Şuana kadar hiç bir sorunla karşı karşıya gelmemiştir.

İstenilen Fiyat: 20.000 YTL'dir.

İrtibata geçmek için [email protected] adresini kullanabilirsiniz...

hocam 20bin çok değilmi, tamam iyi sitede biraz çok gibi geldi bana..

timeocean

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam 20bin çok değilmi, tamam iyi sitede biraz çok gibi geldi bana..

Bize daha önce 15.000 YTL teklif geldi. Tabi ki o zaman satmaya ihtiyaç duymuyorduk... Ki Hala daha duymuyoruz ama şu ara satılırsa bizim için güzel olucaktır... 20.000 YTL'ye değicek bi sitedir...

Saygılar

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir site için bencede cok, gencbilimde cok güzel bir site ama 8bin istiyorlardi.

timeocean

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir site için bencede cok, gencbilimde cok güzel bir site ama 8bin istiyorlardi.

Doğrudur... Biz takil.net'i buralara getirebilmek için çok çaba sarfettik... Normal şartlar ve kurallar altında şuan takil.net'in 9.000 YTL' satabiliriz. Ama bize daha önceden 20.000 YTL'ye yakın fiyatlarda teklifler geldiği için bu fiyata satabileceğimizi düşünüyoruz...

Saygılar

Schzo*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam kolay gelsin. Bence script ve site geçmişi olarak alacak arkadaşa çok büyük kolaylık ve fayda sağlayacaktır. İyi satışlar...

timeocean

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam kolay gelsin. Bence script ve site geçmişi olarak alacak arkadaşa çok büyük kolaylık ve fayda sağlayacaktır. İyi satışlar...

Çok teşekküreler arkadaşım. İçinde bulunan script gerçektende kolaylık sağlıyacaktır. Tamamen el emeği ile yapılmıştır.

Saygılar

PcQoPaT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aylık kazancı daha iyi olabilirdi bence. Ama yinede güzel site inş. hayırlı bir satış olur.

timeocean

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aylık kazancı daha iyi olabilirdi bence. Ama yinede güzel site inş. hayırlı bir satış olur.

Tabi ki daha fazla olabilirdi. Yani sonuçta bu bizim elimizde bişey daha fazla reklam alırsak daha fazla kazanç elde ederiz... Teşekkürler...

Saygılar

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Gerçekten hayran olduğum bir site idi fakat nedendir bilinmez uzun zamandır google aramalarında karşıma çıkmıyor.
Hayırlı satışlar.

timeocean

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten hayran olduğum bir site idi fakat nedendir bilinmez uzun zamandır google aramalarında karşıma çıkmıyor.
Hayırlı satışlar.

Teşekkürler arkadaşım... Explorer 6 kullanıcılarına problem çıkartıyor... Boş bir içerik şeklinde çıkıyor... Mozilla firefox ve Explorer 7 kullanan kişiler hiç bir sorunlar karşılamşmıyorlar... sorunun bu yüzden olma ihtimali yüksektir...

Saygılar

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Sana kimler 20.000 YTL ye yakın teklif verdiyse önce onlarla konuşman gerekir he almadılar sonra buraya konu açarak fiyatı gözden geçirebilirsin.

timeocean

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sana kimler 20.000 YTL ye yakın teklif verdiyse önce onlarla konuşman gerekir he almadılar sonra buraya konu açarak fiyatı gözden geçirebilirsin.

Verdiğin Fikir için sağol... Senin gibi düşünüp her türlü akla gelicek şeyi yaptık! Ve konuyu buraya da açmaya karar verdik... Zaten alıcak kişiler çıktığında uygun pazarlık karşılığında verilecektir...

tolgatarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20000 / 600 = 34 ay (hosting masrafları hariç)
hocam zaten 20000 ytl 240 ytl net faiz getirir etliye sütlüye bulaşmadan rakamı gözden geçirsen iyi olur yada taksit falan yapsan

timeocean

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20000 / 600 = 34 ay (hosting masrafları hariç)
hocam zaten 20000 ytl 240 ytl net faiz getirir etliye sütlüye bulaşmadan rakamı gözden geçirsen iyi olur yada taksit falan yapsan

Taksitle yapmayı hiç düşünmüyoruz... Rekalm parasıdan gelen ücret ise arttırılabilir. Yani bu siteyi alıcak kişinin elinde bişiy bu... isterse çok fazla reklam alır ve ayda 1.500 ytl kazanabilir....

timeocean

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim...

Timeocean üyeliği ile yazıyorum şuan kendisi yanımda iyinet çok girdiğim bir site değil 5 yıl önce banlanmıştım sanırım iyinetten bayadır girmiyorum açıkçası timeoceana konuyu açmasını ben rica ettim bir kaç teklif gelince siteye böyle bir başlık açmaya karar verdim..

Çok yoğun olmamdan dolayı pek ilgilenemedim ama güzel cevaplar vermiş timeocean yanımda stajerdir bu arada kendisi : )

Şöle açıklayalım bu site için 20 bin fazlamı evet fazla bencede ben böle bir risk alırmıyım bayabi düşünmem lazım..

takil.net domain olarak güzel bir domain 5 yıllık eski bi domain banlı olduğu reklam programı yok şuan için..

500 ytl minimum gelir yapsam ayda..

500x12 = 6200 ytl kazandırıyor site..

sunucu masrafları felan karıştırmayın çünkü dükkan açsanız ilerde kendinize bununda bir çok masrafı olacaktır elektiriği suyu felan..

zaten artık bir çok web işleri ile uğraşan arkadaşlarımızda sunucudur vps dir bulunmakta.

üzerindeki script çok mükemmel demiyorum uğraşsanız sizde yaparsınız benim bilg. programcısı olmam çok bişe değiştirmiyor çünkü 15 yaşında çocukların webmaster forumlarında benden daha güzel işler yaptığını gördüm..

Yani sadete gelelim benim 6200 ytl geliri var yıllık 5 karaterli jenerik sayılmasada güzel bir domain var minimum 10000 ytl satılır site zaten bize gelen tekliflerde 13000ytl 15000ytl arası...

Bu zamanlara kadar kolay gelmiyorsun site yok sandboxa girer yok pr düşer uğraş dur kolay değil webmaster olmak bir hafta ilgilenme site ile hopp 3 ay uğraştığın emek boşa gider..

Yani ben bu siteden vazgeçmem için beni teselli edecek parayı almam lazım..

Neyse hepinize teşekkür ederim stajerimde yavaş yavaş php öğreniyor.. Görecez bakalım..

saygılar

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya siz dalga mı geçiyorsunuz 20000 ytl ye ne satıyorsunuz yada 2000 de ben mi yanlış görüyorum. 600 ytl gelirli siteyi 20000 ytl ye bayağı iyimiş (600 * 33 = 19800 yaklaşık 33,5 ayda çıkarırız parayı 34. ay kar :) tabi enflasyonu hesaba katmazsak. gerçek hayatta bile böyle bir yatırım yapmam ben kaldı ki internette olsun). Sitede google yok sanırım banlı. maksimum değeri 5000 ytl eder (ki ben o parayı vermem). Baltalamak falan değil. Kimsede kızmasın 15000 ytl teklif geldiğinde satsaydınız bayağı iyi olurmuş.
Sitenizin 15000 hiti varmış niye buradan hit gelsin diye konu açıyorsunuz ki. Bu fiyata ben başka sebep göremiyorum.

timeocean

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya siz dalga mı geçiyorsunuz 20000 ytl ye ne satıyorsunuz yada 2000 de ben mi yanlış görüyorum. 600 ytl gelirli siteyi 20000 ytl ye bayağı iyimiş (600 * 33 = 19800 yaklaşık 33,5 ayda çıkarırız parayı 34. ay kar :) tabi enflasyonu hesaba katmazsak. gerçek hayatta bile böyle bir yatırım yapmam ben kaldı ki internette olsun). Sitede google yok sanırım banlı. maksimum değeri 5000 ytl eder (ki ben o parayı vermem). Baltalamak falan değil. Kimsede kızmasın 15000 ytl teklif geldiğinde satsaydınız bayağı iyi olurmuş.
Sitenizin 15000 hiti varmış niye buradan hit gelsin diye konu açıyorsunuz ki. Bu fiyata ben başka sebep göremiyorum.

Arkadaşım görüşün için sağol.... Burdan hit gelmesi amacıyla bu konuyu açmadık ok? yeterli kullanıcımız zaten mevcut. takil.net'e girenler, üyelerimiz zaten sabittir.Ve gittikçe artmaktadır. Biz onları, onlarda bizi seviyorlar... Hit yükselmesi amacıyla bu tarz seviye düşüklüğü yapıp böyle bir konu açmaya ihtiyaç duymayız... takil.net'çiler bizim için önemlidir. Onların güvenini hiç bir zaman hayal kırıklığına uğratmayız.... Siteyide kimseye zorla 20.000 YTL ye satmıyoruz... Bu zamana kadarki emeğimizin karşılığını istiyoruz sadece. Uygun bir müşteri çıkarsa alır. Alıcı olmazsada hiç önemli diil...

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Satışın düzgün olarak gerçekleşmesi açısından,bundan sonra yapılacak "bu fiyat ucuz,pahalı" vb. yorumlar silinecektir.Sitelerin fiyatlarını site sahipleri belirler.Teklif verip vermeme konusundan herkes özgürdür.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi