İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Site!

timeocean

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satışın düzgün olarak gerçekleşmesi açısından,bundan sonra yapılacak "bu fiyat ucuz,pahalı" vb. yorumlar silinecektir.Sitelerin fiyatlarını site sahipleri belirler.Teklif verip vermeme konusundan herkes özgürdür.

Sağlıklı bir satış olması için uyardığınızdan dolayı çok teşekkür ediyoruz...

Saygılar

timeocean

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya siz dalga mı geçiyorsunuz 20000 ytl ye ne satıyorsunuz yada 2000 de ben mi yanlış görüyorum. 600 ytl gelirli siteyi 20000 ytl ye bayağı iyimiş (600 * 33 = 19800 yaklaşık 33,5 ayda çıkarırız parayı 34. ay kar :) tabi enflasyonu hesaba katmazsak. gerçek hayatta bile böyle bir yatırım yapmam ben kaldı ki internette olsun). Sitede google yok sanırım banlı. maksimum değeri 5000 ytl eder (ki ben o parayı vermem). Baltalamak falan değil. Kimsede kızmasın 15000 ytl teklif geldiğinde satsaydınız bayağı iyi olurmuş.
Sitenizin 15000 hiti varmış niye buradan hit gelsin diye konu açıyorsunuz ki. Bu fiyata ben başka sebep göremiyorum.

Sitenin banlı olduğu herhangi bir reklam programı yoktur googledanda banlı değildir.

Birde Konu görüntüleme sayısı 277 hit için böyle yollara başvurmak çocukça gelmekte yani bunu yazmak bile bence utanç verici.. Ben fiyatı sana 4000 ytl yapsam bile bişe değişmeyecektir.

Atalarımız bir laf sölemiştir kedi uzanamadığı ciğere.. diye neyse. Olay polemiğe döner felan şimdi. Sanada başarılar dilerim.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana hitaben yazdığın için cvp veriyorum:
Türkçe okuyup anlayabilien herkes
(Bu fiyata ben başka sebep göremiyorum. ) yazdığımı okuyup anlamıştır.
Yani demek istiyorum ki bana göre bu hit e bu fiyat çok fazla. Bazen yeni acemiler bu forumda konu açıp site linklerini verirler. Back link olsun yada insan girsin diye. Kastettiğim olay odur. (şimdi de ihtiyacım yok diceksin)
Yoksa senle alıp veremeğim bir şey yok. Kimseyede mundar demiyorum ama bu konuyu okuyanların %80 i bana katılıyordur (fiyat konusunda) rahat ki bayağı bir tepki aldın. Ban konusuna açıklık getirmen iyi olmuş.
Ateş pahası hikayesini bulup okursan sende bana katılırsın.
Sanada başararılar dilerim.
Sitenin banlı olduğu herhangi bir reklam programı yoktur googledanda banlı değildir.

Birde Konu görüntüleme sayısı 277 hit için böyle yollara başvurmak çocukça gelmekte yani bunu yazmak bile bence utanç verici.. Ben fiyatı sana 4000 ytl yapsam bile bişe değişmeyecektir.

Atalarımız bir laf sölemiştir kedi uzanamadığı ciğere.. diye neyse. Olay polemiğe döner felan şimdi. Sanada başarılar dilerim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi