İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satilik sitelerinizi aliyorum.

M

MasterTR

Misafir
Satilik sitelerinizi

hit:
hit icin kaynak:
istediginiz ucret:

$eklinde p.m ile gonderdiginiz taktirde sitelernize talibim.

odeme paypal veya havale farketmez.

forum/absürt/mp3/marez sitelerini almiyorum. bunlar icin teklif yollamayiniz

M

MasterTR

Misafir
butcemi ne yapacaksiniz siz satilik sitelerinizi yazin kafama yatanlari alicam.

p.m gonderen arkada$larin sitesini inceledim, ba$ka satilik siteleri olanlar ileti$ime gecebilir.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Her mesaja anti patik yanıtlar vermek zorundamısın ? Biraz dikkatli ol sitem yok seninde duruma göre çevremden ayarlıcaktım ama iyilik yaramıyor. Ne alırsan al.

M

MasterTR

Misafir
Her mesaja anti patik yanıtlar vermek zorundamısın ? Biraz dikkatli ol sitem yok seninde duruma göre çevremden ayarlıcaktım ama iyilik yaramıyor. Ne alırsan al.
te$ekkurler bana sitesi olan ki$iler lazim zaten, araya bi 3.yu sokmanin anlami yok

edit : p.mleri okudum gerekli cevabi verecem bikacgun icinde

Scorpion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
te$ekkurler bana sitesi olan ki$iler lazim zaten, araya bi 3.yu sokmanin anlami yok

edit : p.mleri okudum gerekli cevabi verecem bikacgun icinde

Çok Asi ' sin Adam Sana kötü birşey demedi genede sen bilirsin. biraz anlayışlı ol

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Salla adamım çok gördük biz bölelerini. 2 gün önce iyi geçinirler sonra artisleşirler vs. alışmak lazım böyle şeylere :)

Alırım anahtarını mayk, akıllı ol :)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ne tür siteler almak istiyorsunuz? yani hite dayalı mı, içerik - isime dayalı mı?Yoksa PR'e dayalı mı?

biraz detay olursa, ona göre alternatif sunabilirim size.

M

MasterTR

Misafir
ne tür siteler almak istiyorsunuz? yani hite dayalı mı, içerik - isime dayalı mı?Yoksa PR'e dayalı mı?

biraz detay olursa, ona göre alternatif sunabilirim size.
PR ye bakip site almiyorum. eger sitenin hiti varsa alirim veya ozgun icerigi vars alirim veya ne hiti ne icerigi yok ama ho$ bi site onuda alirim :) yani onemli olan bana bi site adresi vermeniz.

tes$ekkurler pm ile gelen siteleri inceledim bikac gun icinde cevap vericem

M

MasterTR

Misafir
gelen p.mlerin bi kismini cevapladim diger kismini da cevapliyacam

ba$ka satilik siteleri olanlarda yazabilir.

(spam sitelerden, spam sayfalardan hiti olanlar yazmasin)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
günlük 800 tekil hit ( % 50-55 google ve dmoz ve diğer motorlardan ) pr 4 oldukça dolu içerikli sitemiz var. 1500 dolar.
bütçenizi bilmediğim için boş yere pm atmak istemedim.
ilginizi çekerse detaylı pm atabilirim

iyi günler

M

MasterTR

Misafir
800 tekilli bir site (iceriginin ne oldugunu soylememi$siniz) 1500 $ ediyorsa ayda 200-300$ kazaniyor olmasi lazim. nedir bu site bilgi verirseniz ona gore cevap veririm. yoksa her teklif yazilan siteyi almami zaten bekliyemeyiz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5