İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Sohbet ~ Chat Sitesi

AgReSsivVe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
~ Site adresi: Sohbet, Chat Odaları, Chat Siteleri, Chat Sayfaları, Yabancı Chat Odaları, Chat Kanalları, Chat Odalari, Chat Odası, Sesli Chat, Kameralı Chat Odaları, Muhabbet Odaları, Bayan Sohbet, Sohbet Odaları
~ Site için istenen fiyat: 250 YTL
~ Sitenin aylık getirisi: Daha hiç reklam koymadım.O yüzden yok.
~ Sitenin açılış tarihi: 03.10.2007
~ Kategori, sitenin içeriği nedir: Sohbet sitesidir.
~ Günlük hit sayısı, kaynak link: 250 ~ 300 Arası. HIT KAYNAK
~ Domainin yaşı ve Pagerank değeri: PR1 ~ Alexa Rank: 4,142,561 ~ 1 Senesi Dolmadı daha.
~ Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Eschat Hariç, Tüm içeriği ile.
~ Hosting dahil midir: Evet
~ Banlı olduğu sponsor var mı: Yok.
~ Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok.
~ Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: YOK.
~ Sitenin Google'da Öncülük Ettiği Kelimeler(SEO) : Chat Odaları Sayfa:1, yabancı chat sayfa:1, chat siteleri sayfa:1, chat odası sayfa:1, chat sayfaları sayfa:1, yabancı chat odaları sayfa:1, yabancı sohbet odaları sayfa:1

Not: Ciddi ilgilenen arkadaşlar konunun altına post atarak iletişime geçebilirler.

AgReSsivVe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özel mesajın kapalı dostum. Sen bana pm at mail adresini ekliyim.

AgReSsivVe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
124 Kişi Bakmış Konuya, Fikrini Beyan Edicek Kimse Yokmu ? :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5