İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Sohbet Linki

Cafo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemize Sohbet linki eklenecektir ve link satılıktır. Link kendinize ait bir web sayfasına yönlenecektir. Sohbet bölümü sitemiz içerisinde olmayacaktır.

Sohbet linki

Ana Sayfa
Sık Kullanılanlara Ekle
Ana Sayfam Yap
İletişim
Reklam

menülerinin altına aynı konseptte eklenecektir. Ayrıca oyunlara yapılan yorum sayfalarına da 125*125 banner konulacaktır. (Banner tasarımını isterseniz biz yapabiliriz)

Sitemizin tekil hiti 18000 civarında olup (Extreme) günde ortalama 600 yorum gelmektedir. Yorum yazılan sayfada yayınlanacak sohbet banneri kesinlikle cok faydalı olacaktır. Çünkü site kullanıcılarının çoğunluğu çocuk ve yorumların yarısından fazlası birbirleriyle tanışma mesajları içeriyor.

Site : kraloyun.gen.tr
Fiyat : 60 YTL/Aylık

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
60 ytl tamamen ücret mi yoksa aylık ücret mi?

Ayrıca forumda yeni olduğun için pek güvenemiyorum referans verebileceğin birisi var mı?

M

Mete

Misafir
evet bosalttım simdi nasıl gorusucez. msn adresindede yoktun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5