İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Sohbet Ve Radyo Sitesi

samsunLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar Kişisel Sebeplerden dolayı büyük istekle açtığım sunucumu kapatamak zorunda kaldım ve sitelerimi satışa sunuyorum, domainler yeni olmasına rağmen güzel çalısma yaptığım için hakından fazla iyi.

site adresi: www.bitirim.net
pagerank değeri: 1
backlink değeri: 1,69

site google üzerine; sohbet siteleri kelimesi 3 sayfa, sohbet sitesi 3, bedava sohbet 4, chat sitesi 3, sohbet 40 sayfadadır 1 aylık çalışma ile bu konumdadır.

siteye özel backlink çalısması yaptırılmıştır backlinkler gün geçtikce indexleniyor ve kelimelerde yükselme sağlatıyor.

site adresi: www.hayalfm.com ( önceden kullanılmış tanınmış bir site adresi)

pagerank değeri: 2
backlink değeri: 15
tasarımı yapılı

iki domaine 100 tl rakam belirledim yaklaşık 100 tl zaten benim gerek hosting gerenk backlink çalısması için harcadığım olmuştur.

iki domain yanına www.kiralfm.net 'i hediye vereceğim.

site adresi ilgi çekici jenerik olduğu için forumlarda açtığım konu üzerine birçok kişi dikkattini çektiği için gelip ziyaretlerde bulunmuştur ve çoğu kişi aramıza katılmıiştı sitenin 1 ay içinde yaptığı max user sayısı 40 küsür.

kişilerin %100 hepsi olmasada birçoğu sunucu yakın zamanda aktif olursa takılma devam edebilir.

msn adresim: [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5