İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Super Domainler...!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pascha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cok Cok Ozur Dilerim Arkadaslar Kizyurdu.Net in PageRank 5 Diil 3.. Kusura Bakmayin.

N

netturk

Misafir
Netturk.Com 150 YTL
(Bu Domainler Bana Ait Degildir Bi Arkadasimin Ricasi Uzerine BunLari Yazdim..)
Abi sen kimsin merak ettim simdi inan? Domain bana ait ne satilmasi? Arkadaslar bu forumda amma cok sorunlu insan varya. Baskasinin malini satmaya kalkiyor yada oyle saniyor. Cocuk oyuncagina cevirdiler bu isi valla.. Amacin ne bilmiyorum ama. Helal olsun..

pascha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Netturk Benim Hicbirseyden Haberim Yok. Arkadasimin Verdigi Listenin Aynisini Ben Buraya Yazdim. Msn ekLe Gorustureyim Seni. Bana Ne Diye Suc Buluyosun Sen. Bunları Soyleyen Kisiyle Gorustureyim Sorununu Hallet Onunla.

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle birşeyi de ilk kez gördüm :) o şahıs nasıl satıyo yaw başka birinin sitesini
mynet.com pr5 kaç bin uyesi var belli değil ama baya çok :) 250 YTL istiyom :p

N

netturk

Misafir
google.com
yahoo.com
alibaba.com

3'ü bir arada 650 YTL.. PR'lerin Toplami 30 :p Aylik kazanç 20 30 milyar dolar filan ama inanin sıkıldım diye 650 YTL'te veriyorum :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5