İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Süper Mp3 Scripti

P

PHP Warner

Misafir
%100 kendimin kodladığı, 4 dil destekli, birçok özelliği bulunan mp3 sitesi için hazırladığım scripti 350 YTL fiyat ile satıyorum.

Detaylı bilgi veya açık arttırma ile satın almak için aşağıdaki adresi ziyaret ediniz:
http://www.gittigidiyor.com/php/urun.php?id=1124230

Demo: www.vidamp3.com

Açık arttırma üzerinden veya normal satış fiyatı üzerinden satın alabilirsiniz.

T

turkgenc

Misafir
abi bu mp3 siteleri halen daha is yapiyor mu ki scriptleri dolasiyor piyasada? :)

yani engellemedi mi bu siteleri TT.

P

PHP Warner

Misafir
@turkgenc, script çoklu dil desteği ile yazıldı. Dolayısı ile bazı riskleri yaşamak istemiyorsan yabancı domain ile yabancı mp3lerin bulunduğu bir site açabilirsiniz. Çözümler tükenmez, lakin lütfen script ile ilgili sorularınızı sorarsanız memnun olurum.

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HATA MEYDANA GELDi

VERiTABANI HATASI: Orion MP3 Portal: HATALI SQL: INSERT INTO vidamp3_online_data (zaman_degeri, ip_adresi, dosya) VALUES ('1131582464', *******, 'sarkiciListele.php')
MySQL: Duplicate entry '1131582464' for key 1
MySQL HATA KODU: 1062
TARiH: 09.11.2005 @ 18:27
SCRIPT: /sarkiciListele.php?sorgu=9980be18918d5ecbd83c26d198cd1c50
REFERANS: http://www.vidamp3.com/ or die { echo "yogunluk var" yazsan daha güzel olur sorguyu direk veriyor kod dogrumu bilmiyorum öyle hatırlıyorum

şeklinde hata veriyor..

P

PHP Warner

Misafir
@symbiantech, o problemi daha önce fix etmiştim neyse tekrar bakıyorum. Yoğunluk ile ilgili olmayan, online user id'sinin duplicate olması ile alakalı. Bu mesajdan hemen sonra ilgileneceğim.

@BillyJOE, hata nedir? Detaylı bilgi verirsen fix edebilirim.

Teşekkürler.

B

BillyJOE

Misafir
Parse error: parse error, unexpected T_VARIABLE in /usr/local/psa/home/vhosts/vidamp3.com/httpdocs/include/php/languagePack/dutch.php on line 89

P

PHP Warner

Misafir
@BillyJOE, dostum bildirim için çok teşekkürler.

Dil paketi dosyalarından biri olan dutch.php' de ufak bir hata yapmışım : ). Eh tabii gözden kaçan bazı ufak hatalar olabiliyor. Şuan her iki hatayıda fixledim.

Lütfen başka hatalara rast gelirseniz bildiriniz.

Tekrar teşekkürler.

P

PHP Warner

Misafir
@KaPPaDoX, tasarım konusuna fazla önem vermediğimi biraz geçde olsa belirtmek isterim keza script kodlarına daha fazla önem verdim. Dolayısı ile tema bu şekilde oldu lakin templates' ler PHP içine gömülü olmadığı için scripti satın alan arkadaş bunu kolayca değiştirebilir : ).

P

PHP Warner

Misafir
phiberoptic' Alıntı:
muhaha :D :D :D 350 ytl ye satılacak olan mp3 scripti oldu 35 kuruş tasarım o şekilde olduktan sonra herkes kodlar en basit coder bile kodlayabilir...

Bu işten anlıyorsunuz sanırım, buyrun siz kodlayın. Sayfa adresini, banka hesap numaranız ile burada yayınlayın. Aynı gün içinde size 350 YTL göndereyim : ). Hodri meydan...

Ayrıca bir dipnot: Ben PHP coder olarak burada bulunuyorum tasarımcı değilim : ). Scripti alan şahıs ben şu tasarımı kullanmak istiyorum derse onu da entegre edebilirim.

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence script ve fiyatı uygun. phpden az çok anlayan biri olarak ne ile ne kadar uğraşılmış anlayabiliyorum. tasarım da scripte özel olsaydı 350 ytlden de fazla ederdi. bence 250 ytlden satışa sunsan daha uygundu. kendim yazamayacak olsam alırdım herhalde :)

arkadaşlar kodlama ve verilen emeğin değerini bilmiyorsunuz gelip burda saçma sapan yorumlar yazıyorsunuz.

burakmert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tasarımı yapmıyorum diye tasarım çalıyosun koduna nasıl inanıcam ben şimdi..

P

PHP Warner

Misafir
@burakmert, alakasız mesaj atacaksanız işimiz bir hayli zor. İnanıp inanmamak kendi güzel gönlünüze kalmış bir olay. Sonuçta işin içine güven girdiğinde zaten ticaret yapılmaz. Dediğim gibi theme konusunda şu tasarımı kullanmak istiyorum diyen arkadaşa ilgili temayı entegre edebilirim onun dışında bir probleminiz var ise maalesef çözüm bulamayacağım keza zaten ukala insanlar ile iş yapmam, uslanmaz dostumu tenzih ederek şunu söylemem gerekir ki; scripting olayını bilmeyen insanlardan yorum gelmesi de bir hayli ilginç : ).

phiberoptic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PHP Warner' Alıntı:
@burakmert, alakasız mesaj atacaksanız işimiz bir hayli zor. İnanıp inanmamak kendi güzel gönlünüze kalmış bir olay. Sonuçta işin içine güven girdiğinde zaten ticaret yapılmaz. Dediğim gibi theme konusunda şu tasarımı kullanmak istiyorum diyen arkadaşa ilgili temayı entegre edebilirim onun dışında bir probleminiz var ise maalesef çözüm bulamayacağım keza zaten ukala insanlar ile iş yapmam, uslanmaz dostumu tenzih ederek şunu söylemem gerekir ki; scripting olayını bilmeyen insanlardan yorum gelmesi de bir hayli ilginç : ).
ha sen sadece kodtan para alacaksan 350 ytl istemeyeceksin 1 , ikincisi orada tasarımı örnek olarak göstereceksin buraya entegre ettim bunun gibi sizin tasarımınıza da entegre edebilirim diyeceksin ; tamam ver bana 100 ytl sana asp olarak kodlayayım...

X

XhanDros

Misafir
phiberoptic , 100 YTL vereceğim.Aynı kalitede ve dayanıklıkta scriptini istiyorum.VT olarak mySQL istiyorum.Hadi bakalım..Ve "hız" konusuda aynı olsun.

Ne laf anlamaz adamlarsınız yahu ? Komşunun sümüklü oğlu 100 milyona *site yapıyorsa bunun gerçekten kaliteli iş yapanla alakası yoktur.Ki şu kadar eder bu kadar etmez diye fiyat biçenlerin veya basit bir php coder'ı bile yazar diyenlerin scripting bilmemesi ayrı bir komedi.

@PHPwarner , burası gerçekten yanlış yer.El emeğine değilde w_arez'e alışmış insanlar scriptin ederini bilemez.

P

PHP Warner

Misafir
@phiberoptic, birincisi ben senin gibi yeni yetme bu işi ölesine yapan tabiri caiz ise sümüklü bir coder değilim. Ben bu işe 4 senemi verdim, profesyonel olarak 2 senedir uğraşıyorum. Onun için adâbını bileceksin ve emir vermemeyi öğreneceksin. Konuyla alakasız mesaj -lütfen- yazılmasın dedim ama sanırım kafanız ziyadesi ile kalın, okuduğunuzu anlamıyorsunuz! Kodlar bana değil değil mi, istediğim şekilde pazarlarım, istersem vbulletin vs. temasını kullanırım istersem bu işe gönül vermiş birinden tasarım alıp onu kullanırım, bundan size ne?

@XhanDros, dostum eyvallah. Burası gerçekten işe yaramaz kişilerin oluşturduğu bir topluluk-muş- keza istisnai arkadaşlar da bulunuyor lakin genelleme hiçbirşeyden anlamayan sırf çamur at izi kalsın mantığı ile bilgisayar başına chat yapma edası ile oturmuş vatandaşlar.

Artık Türkiyeden hiçbir kişi ile script veya onun tarzında ticaret yapmayacağım. Zaten iyi anlamda ingilizce biliyorum, sümüklü coder geçinen birkaç velet ile uğraşacak ne zamanım ne de sabrım var...

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
PHP_Warner eline saglik arkadasim inceledim guzel bir script olmus. Basarilarinin devamini dileriz... Lamer her konuda lamerdir :) O zaman daha iyisini yapsin gorelim dimi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5