İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satılık ''tek link indir'' hitsiz indirme sitesi

KingRator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kesinlikle ilgilenemediğim için satıyorum. İlgilenirseniz çok kısa zamanda 5k 10k hitler hiçte zor değil böyle bir domainle ;)

Site adresi: teklinkindir.org

Sitenin aylık getirisi (En az 8 aylık): yok.

Sitenin aktif olduğu süre: yaklaşık 1 yıl

Domain yaşı : 1 yaşında

Site için istenen fiyat (Açık arttırmaysa başlangıç fiyatı): 30tl artış 5 tl
Kategori, sitenin içeriği nedir:

Sitenin hit bilgisi (En az 3 ay olmalı, Son 1 ay ise gün gün gösterilmeli) : sayyac
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 1 yaşında pr0

Hosting dahil midir değil midir: Hayır.

Banlı olduğu yerler var mıdır: Yok.

Site bütün içeriği ile mi satılmaktadır: Evet.

Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi dahil ise lisans bilgileri: Dahil.

Site satışında telif hakları ile ilgili ya da herhangi bir hukusal sorun var mıdır: Yok.

Satışın yapıldığı diğer siteler: R10.net

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Baltalamak gibi anlama da; siteyi inceledim sadece başlıklar var konu içeriği veya herhangi bir resim sitede bulunmuyor :(

KingRator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Baltalamak gibi anlama da; siteyi inceledim sadece başlıklar var konu içeriği veya herhangi bir resim sitede bulunmuyor :(

Aldığım bot ilk zamanlarda iyi çalışıyordu eski konulara bakarsanız öyle fakat sonradan bozulduğu için konular öyle oldu alan kişi düzeltirse hit alması hiçte zor değil ben ilgilenemediğim için satıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5