İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Teknoloji Portalı

ByLegenS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satılık Teknoloji Portalı [Satıldı]

Satıldı...

Acil nakide ihtiyacım olduğundan sitemi satma kararı aldım, lütfen ciddi alıcılar bana ulaşsın, İstanbul Güngören de oturuyorum, satış işlemini yüz-yüze yapmak isterim.

• Site Adresi: pm ile verilecektir.
  • İstenilen Fiyat: $ 1.300 Facebook sayfası ve Android uygulamasıda fiyata dahildir, Android uygulaması açık kaynak kodlu ve geliştirme Key'leri ile birlikte verilecektir.
  • Sitenin açılış tarihi: 03 Mart 2012
  • Domainin kayıtlı olduğu yer: netinternet
  • Ziyaretçi kaynağı:%80 google, %20 diğer.
  • Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Evet tüm içeriğiyle satılık ve sınırlama yok.
  • Sitenin Kategorisi: Teknoloji Portalı, Resim Galerisi, Video Sitesi, Forum Sitesi, Küçük Oyunlar Portalı, Dosya Sitesi, Anket Sitesi.
  • Günlük Tekil Hit Sayısı: 1300 - 1600 arası.
  • Site Analiz Bilgileri: pm ile adresi verebilirim;
  • 64.000 beğeniye sahip facebook sayfası.
  • Android Uygulaması.
  • Google PageRank: 4
  • Alexa Dünya Sırası: 389.339
  • Alexa Ülke Sırası: 10.006
  • Google Indexi: 178.000
  • Google Görsel Indexi: 115.000
  • Domain Yaşı: 2 yıl 4 ay
  • Domain'in sona erme tarihi: 03 Mart 2019
  • Satışa Hosting Dahilmi?: Site şu an bana ait SSD VDS'de barınıyor, satıldığı taktirde kendi sunucunuza taşımanız gerekecek, bu konuda yardımcı olabilirim, siteyi hiç aksatmadan/kapatmadan taşıyabiliriz.
  • Banlı Olduğu Sponsor:Yok.
  • Banlı Olduğu Arama Motoru: Yok.
  • Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Lisans yok, yazılım bana ait.
  • Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok.

Sitenin bazı özellikleri:

• Anket özelliği.
  • Anket yorumları.
  • Başlık, Detay ve Resim özellikleri.
  • Anket Açık/Kapalı özellikleri.
  • Anket Gizle/Göster özellikleri.
  • Sınırsız sayıda seçenek ekleme veya istenilen seçenekleri silebilme.

• Makale/Haber özelliği.
  • Yazı Türü seçebilme Haber/Makale/Makale Reklam/Makale Kampanya.
  • Makale/Haber Kategorileri.
  • PHP Haber Botu.
  • İstenilen makale veya haberleri duyuru olarak göstere bilme ve bunu süre kısıtlı veya okunma sayısına göre belirleyebilme.
  • Makale içerisindeki linklerin türünü değiştirebilme, nofollow/dofollow/external veya boş.
  • Durum özelliği aktif/pasif/onay bekliyor.
  • Başlık, Kısa Açıklama, Etiketler ve Detaylı İçerik alanları.
  • Makale/Haber oluştururken aynı anda foruma da konu açma özelliği (isteğe bağlı).
  • Resim ekleme veya yükleme, otomatik küçük resim oluşturma vs.
  • Yüklenen resime link atayabilme.
  • Resmi tam geniş ya da makalenin sağına alabilme veya makale içerisine girildiğinde tamamen gizleyebilme.
  • Makale/Haber yayınlama tarihi gün-ay-yıl-saat-dakika şeklinde.
  • Dışarıdan ücretli Makale/Haber alınabilmesi için kullanıcılara özel yazı ekleme sayfası.
  • Makale/Haber yorum ve onaylama özellikleri.
  • İstenilen Makaleleri/Haberleri anında facebook sayfasında (tek tek veya toplu olarak) tek tık ile (facebook'a bağlanmadan) paylaşabilme özelliği.
  • İstendiği taktirde otomatik olarak Makale/Haber içerisindeki belirli kelimelere (her Makale/Haber 'de 5 kelimeyi aşmayacak şekilde ) atanan seo linkler özelliği.
  • Facebook yorum özelliği.
  • Etketleme sistemi.
  • Benzer yazılar özelliği.

• Sitenin Genel Ayarlarının yapılabileceği sayfa.
  • Künye Sayfasını yönetim panelinden değiştirebilme.
  • Veritabanını Yönetim Paneli üzerinden onarabilme, ekyük giderme ve yedekleyebilme.
  • phpKF Forum sisteme entegre edilmiş durumdadır.
  • Toplu E-Posta özelliği.
  • Tema seçim sayfası özelliği.
  • Yönetim panelinde isteğe bağlı olarak tek tıkla arka plan değiştirebilme özelliği.
  • Yönetici notu özelliği.
  • Sunucu özellikleri bölümü.
  • En çok arananlar. Resim Araması. Türkiye, Son 7 gün.
  • En çok arananlar. Resim Araması. Türkiye, Son 30 gün.
  • Soru cevap özelliği.
  • Site Haritası, Kullanım Sözleşmesi, Hakkımızda, Künye, Biz Kimiz, İletişim ve Geri bildirim sayfaları.
  • RSS Özelliği.
  • Gelişmiş arama sayfası özelliği.
  • Harici Mobil sayfa özelliği.
  • Full SEO özelliği.
  • XML Sitemap oluşturucu, oluşturulan sitemaps dosyası Google'a otomatik olarak bildirilmektedir.

• Jquery destekli kullanıcı kaydı ve giriş sayfası.
  • Kullanıcı değiştirme, silme ve ekleyebilme.
  • Özel kullanıcı alanları ekleyebilme.
  • Google, Facebook ve Twitter üzerinden kullanıcı kaydı desteği.
  • Kullanıcılara özel ücretli içerik gönderme sayfası.
  • Kullanıcı profil sayfası özelliği.
  • Kullanıcılar arası özel ile özelliği.
  • Kullanıcı Duvarı, Javascript destekli.
  • Kullanıcı profil önizleme sayfası.
  • Kullanıcılara özel, Foto Albüm oluşturabilme ve istenilen resimlerin gizlilik ayarlarını vs. değiştirebilme.
  • Kullanıcı bildirim özelliği.
  • Arkadaş ekleme, çıkarma vs. özellikleri.
  • Üyeler listesi sayfası.

• Oyun ekleme/silme/değiştirme özellikleri.
  • Oyun kategorileri ekleme/silme/değiştirme özellikleri.
  • Javascript destekli oyun yükleme sayfası.

• Dosya ekleme/silme/değiştirme özellikleri.
  • Dosya kategorileri ekleme/silme/değiştirme özellikleri.
  • Javascript destekli dosya yükleme sayfası.

• Foto Galeri özelliği, resim ekleme/silme/değiştirme özellikleri.
  • Foto Galeri kategorileri ekleme/silme/değiştirme özellikleri.
  • Tek tek veya çoklu resim yükleyebilme özelliği, çoklu resim yüklemelerinde aynı sayfada kategori oluşturabilme ve isteğe göre tüm resimlere aynı içeriği ve başlığı girebilme veya her resime ayrı ayrı başlık ve açıklama yazabilme özelliği.
  • Çoklu resim yüklemelerinde dosya adını otomatik olarak başlık ve açıklama olarak atama özelliği, problem çıkaran türkçe kelimelerin veya eksik olan kelimelerin Türkçe Karakter -> Bul Değiştir özelliği sayesinde otomatik düzeltme özelliği.
  • Yüklenen resimleri anında facebook sayfasında tek tık ile (facebook'a bağlanmadan) paylaşabilme özelliği.

• Video Galeri özelliği.
  • Normal veya Javascript destekli sayfalardan herhangi biri ile video yükleyebilme özelliği, javascript destekli olan sayfa çok büyük boyutlu videoları eğer sunucu limiti yüksekse zaman aşımına uğratmadan yüklemeye yapabiliyor.
  • Video Botu, bir videonun tam konumunu biliyorsanız, konumu bota ekleyerek direkt sunucuya inmesini sağlayabilirsiniz.
  • Video kategorileri ekleme/silme/değiştirme özellikleri.
  • Yüklenen videoları anında facebook sayfasında tek tık ile (facebook'a bağlanmadan) paylaşabilme özelliği.

İstenen Fiyat: $ 1.300 Facebook sayfası ve Android uygulamasıda fiyata dahildir, Android uygulaması açık kaynak kodlu ve geliştirme Key'leri ile birlikte verilecektir.

Lütfen ciddi alıcılar bana ulaşsın.

Tel: 541 453 41 25

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5