İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık toplist domain+script Pr3

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: www.liste50.com
İstenen minimum fiyat: 150 USD
Satış Tipi : Açık Arttırma
Satışın sonlanma tarihi : 31 Temmuz 2006 Saat : 22:00
Sitenin açılış tarihi: 05.04.2006
Kategori, sitenin içeriği nedir: Toplist
Günlük hit sayısı, kaynak link: 40 - 100
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: tüm hakları ile satılık
Hosting dahilmidir: evet 27.08.2006 tarihihine kadar ödemesi yapılmıştır. (Dakikhost)
Banlı olduğu sponsor varmı: Yok
Banlı olduğu arama motoru varmı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: Script tarafımdan yazılmıştır, satışa dahildir.
Yazılım Lisans sonlanma zamanı: Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Yok.
Google Pr Değeri : 3
Satma nedeni : site host sorunu yüzünden 3 gün kapalı kaldı. benimde hevesim kaçtı :) Şu anki hostuda dakikhost kapmanya paketlerinden aldım ve biraz yavaş kaldı...
Ödeme : tercihen İş bankası Havale/EFT

Evet; belirtiğim gibi sitenin scrirpti tarafımdan yazılmıştır. Bu scriptin ilk versiyonunu başka bir arkadaşa satmıştım. Fakat hem script geliştirildi hemde tasarım değiştirildi. ve kesinlikle başka bir kişeye tekrar satılmayacaktır

Script Özellikleri:
-----------------------------------
- Siteye üye olunduktan sonra, üye istediği kadar site ekleyebilir.
- Üye, istediği sitelerinin istatistikleri ziyaretçilere açabilir yada kapatabilir. (Ziyaretçilere açık istatistik örneği için Tıklayın
- Ayrıca üye eklediği sitelerin istatistiklerini ayrı ayrı kendi kontrol panelinden izleyebilir, site kayıtları üzerinden değişkil yapabilir, sayaç koduna bakabilir, başka bir sayaç bannerı seçebilir...

Admin panelinde;
- Site onaylama, güncelleme, silme
- Üye sitelerin yaptığı değişikliklerin devreye girebilmesi için sizin onaylamız gerekmektedir.
- Pr güncellenmesi olduğunda tek butona basarak üye sitelerin pr değerlerinin güncellenmesi.
- Yeni reklam alanı ekleme
- Süreli, gösterim bazlı yada tıklama bazlı reklam görüntüleyebilme.
- Reklam alanına istenin her hangibi bir kodu alana ekleyebilme. Örneğin bir reklam alanına hem google reklam kodlarını hemde bir banner ekleyebilirsiniz, ve bu ikisi dönüşümlü olarak yayınlanır.
- Yeni reklam müşterisi ekleyebilirsiniz.
- Müşterileri ve reklamları güncelleyebilirisniz.
- Kayıtlı kategorileri güncelleyebilir, yeni kategori ekleyebilirsiniz.
- Yeni sayaç bannerı ekleyebilirisiniz.

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teklifin için teşekkür ederim ama 100 YTL bence düşük. Fiyat belli zaten. Daha düşüğü için emeğime yazık diye düşünüyorum. Belirttiğim fiyattan satılmaz ise bile ya kendim işletirim yada rafa kaldırırım.
rosende' Alıntı:
100 YTl verebılırım EFT odeme seklınde..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5