İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Toplist Programı (Full Özellik)

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazdığım toplist programını tekrar satılığa çıkardım. Program özellikleri şu şekilde :

Site istatistiklerini sınırsız tutabilme;
- Sınırsız derken şu şekilde, tabiki hiçbirşey sınırsız değildir fakat programı teorik olarak sınırsız istatistik tutabilecek şekilde yazdım. Yani eğer alanınız sınırsızsa siz müdahale etmedikçe sonsuza kadar istatistikleri tutar ve kullanıcılar kontrol panellerinden bu istatistiklere çok rahat ulaşabilirler.

- Istatistik demişim. Istatistik ama nasıl bir istatistik? Nelerin istatistiği? Bunlarıda açıklayayım:

> Program üye sitelerin tekil hitlerinin saatlere, günlere ve aylara dağılımını gösterir. Ve bunları günlük kaydeder. Ayrıca giren ziyaretçilerin referrer, ip, işletim sistemi, browser, çözünürlük, ülke bilgileri dağılımlarını gösterir ve bunları da günlük olarak kaydeder.

> Programın diğer bir özelliği ise, üye sitelere hangi arama motorundan kaç kişi gelmiş bunları tutabilmesi ve arama motorlarının üzerine tıklandığı zaman hangi kelimenin kaç kere aratıldığını gösterebilmesidir. Şu anda program 11 arama motorunu tanımaktadır.

- Programın ana sayfasında ayrıntılı kategorileme yer alıyor ve kategori 1. leri gösteriliyor. Ayrıca ayrıntılı arama özelliği de var. Arama yapıldığında sitelerin diğer bilgileri de çıkmakta.

- Programa banner eklemek çok basit. Toplistinize yeni 88x31 lik banner eklemek istediğinizde bannerların bulunduğu klasöre upload etmeniz yeterli.. Program otomatik olarak tanıyor.

- Program transparent proxylerin arkasındaki ipleri alabiliyor. Bu sayede Türkiye'den bağlanan kullanıcılar eksik sayılmıyor.

Program özellikleri bu şekilde.

Programı test edebileceğiniz adres;
Ana Sayfa : http://www.zirve50.com
Üye kontrol paneli :
http://www.zirve50.com/cpakontrol
id : 39
şifre : demo

Programın tek eksik yanı ayrıntılı bir yönetim panelinin olmaması. Bunun nedeni ise programı ilk başta satmak için değil kullanmak için yazmış olmam. Kendim için yazdığımdan dolayı da ayrıntılı bir yönetim paneline ihtiyaç duymadım. Şu anda bir yönetim paneli var fakat sadece üye silme, onaylama, üyeye mail atma özellikleri var.

Bu programın fiyatı pazarlıksız : 250 YTL

Programın sıralama şekli isteğe göre değiştirilebilir. Yani pop up topliste dönüştürebilirim. Ayrıca ana sayfada resimli listeleme yaptırabilirim vs. vs. Eğer programda değişiklik isterseniz (tasarım, resimli sıralama, pop up topliste dönüştürme gibi..) fiyata 100 YTL daha ekleniyor ve fiyat 350 YTL oluyor.

Ilgilenenler bana msnden ulaşabilirler.
MSN : [email protected]

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eskiden iyionline.com du galiba orda kullanılıyordu bu script. senin miydi orası da ?

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır orası benim değildi. Daha doğrusu sadece benim değildi. 2 kişi ortaktık. Fakat anlaşamadık ve ortaklık bozuldu. O kendi yoluna ben kendi yoluma... Domain onundu ki zaten en son girdiğimde kendi irc serverına yönlendirmişti. Ilk ve son ortaklığım. Programı ben yazmıştım ona göstermiştim ortaklık teklif etmişti kabul etmiştim. Ama artık ortak değiliz ve site kapandı dediğim gibi...

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hımm çünkü o sıralarda da bu script satılıktı. askere gidecek diye fiyatı baya düşürmüştü. hemde baya bi düşmüştü. sen misin o muydu kimdi hatırlamıyorum baya oldu :) o zaman para yoktu almamıştım...

neyse inşallah satarsın... script çok güzel :)

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım yanlış hatırlıyorsun çünkü ne o ne de ben ortak olduğumuz sürece askere gitmedik :) Bir ara satılığa çıkarmıştım. Hem de fiyatı baya düşürmüştüm. Bir sürü webmastera mail atmıştım ama alan olmamıştı. Vazgeçmiştim tabiki... Daha sonra 3-4 ay önce galiba tekrar satılığa çıkardım. 2 kişiyle görüştük biri aldı biri vazgeçti. Sonra ben de vazgeçtim. Ve şimdi 3. defa yeniden satılığa çıkarıyorum. Ama alan olacağını sanmıyorum. Çünkü fiyatta pazarlık yapmayacağım bakalım zaman ne gösterecek... :)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cpa' Alıntı:
Sanırım yanlış hatırlıyorsun çünkü ne o ne de ben ortak olduğumuz sürece askere gitmedik :) Bir ara satılığa çıkarmıştım. Hem de fiyatı baya düşürmüştüm. Bir sürü webmastera mail atmıştım ama alan olmamıştı. Vazgeçmiştim tabiki... Daha sonra 3-4 ay önce galiba tekrar satılığa çıkardım. 2 kişiyle görüştük biri aldı biri vazgeçti. Sonra ben de vazgeçtim. Ve şimdi 3. defa yeniden satılığa çıkarıyorum. Ama alan olacağını sanmıyorum. Çünkü fiyatta pazarlık yapmayacağım bakalım zaman ne gösterecek... :)

evet o zaman askerlik olayını yanlış hatırlıyorum :) naparsın şaşırıyoruz işte bazen...

neyse boş yere işgal etmiim ben.. sana iyi satışlar.. inşallah satarsın...

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dalga geçiyorsun galiba? Bu toplist piyasada 3 senedir var. Ayrıca istatistiklere de bakmadın heralde. Lütfen bilip bilmeden konuşmayın. Şu anda Türkiye'de piyasada bu kadar ayrıntılı istatistik özelliğine sahip satılık toplist scripti yok. Ben o istatistik bölümünü senin gibi birisi çıkıpta küçümsesin diye yazmadım zaten esas para eden bölüm de o. Umarım anlatabilmişimdir... Toplist senin için bir ana sayfadan ibaret heralde. Sanki ben yukarı o kadar uzun açıklamayı boşuna yazdım. Söyle bana Türkiye'de istatistik özelliği olan kaç tane satılık toplist scripti var?

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki benzemesini söylemenin anlamı nedir? Bana zirve50.com daki toplisti iyi.net e benzet de benzeteyim. Böyle bir başlık altında bunu söylemen oldukça saçma. elmasgunesin toplistine benziyor demen, sen bu toplisti elmasgunesin toplistinden araklayarak yazdın demek oluyor bana göre. Ayrıca sadece buna kızmadım. 1. mesajımı okumadan bana istatistiksiz bir toplisti örnek vermene de kızdım. Akreptoplisti tanıyorum. Reklamının yapılmasını ben de isterim fakat bu başlıkta bu şekilde reklamını yapman ya da örnek vermen hiç hoşuma gitmedi. Hele bir de o kadar uzun yazdığım mesajdan sonra bunu yazman beni iyice kızdırdı. Neden kızdırdı onu da söyleyeyim. Ben uğraşıp istatistik bölümünü yazmışım. Zamanımın çoğunu ona harcamışım. Veritabanındaki tablo sayısı sırf bu yüzden dinamik. Ve sen çıkmışsın bana istatistiksiz bir toplisti örnek veriyorsun!! Bu yaptığına diyecek söz bulamıyorum. Basit select sorgularıyla yazılmış mp3 scriptleri bunun kat kat üstü fiyata satılırken şu dediğine bak. Diğer bir başlıkta arkadaşımız istatistik özelliği bulunmayan toplist scriptini 150 YTL ye satılığa çıkarmış. Ne yapsaydım ben de mi 150 YTL deseydim? Bu scripte bu fiyat bile az. Verdiğim emek ortada. Piyasayı düşürmeye lüzum yok. Herkes verdiği emeğe göre fiyat belirliyor. Sen hiç incelemeden yüzeysel olarak bakıp mesaj atmışsın. Her neyse. Tekrar söylüyorum. Olumsuz mesaj atmayın demiyorum. Her insanın eksikleri olabilir. Fakat olumsuz mesaj yazmadan önce lütfen ilk mesajımı okuyun öyle yazın. Yoksa bu şekilde sert tepki gösteririm ve bu konuda da kendimi haklı buluyorum.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
script oldukça güzel az daha gelistirsen mukemmel bir is ortaya cikar

W

www_hitmp3tr_com

Misafir
yılların zirve50si :) ben daha com.tr.tc lerle uğraşırken vardı. ilk 100 e giremezdim. popup açım hit gönderen 10da 1. olurdum ordanda 3-5 tekille geçinirdik:)

scripte gelince gayet iyi ama artık toplist işleri moda değil satman zor. ama script oldukça iyi.

sana şunu diyeyim, bundan 1-2 sene önce bunu satsan piyasa bu scriptle dolardı:)

S

SempatiX

Misafir
Ewet script güzel ama bu aralar toplist işinde eskisi gibi bir heves yok...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5