İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satılık tropical yaşam sitesi - ingilizce

Cebbar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstenen minimum fiyat: 20ytl
artış : 1 YTL
hemen al : 60 YTL
Sitenin açılış tarihi: whois.sc/tropicallife.us adresin 'den bakabilirsiniz.
Kategori, sitenin içeriği nedir:tropical meyvalar ,
Günlük hit sayısı, kaynak link: site 'de sağ alt köşede sayyac 'dan isteyen bakabilir. ama fazla bir hit söz konusu değil
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: EVET
Hosting dahilmidir: hosting bu ayın sonuna kadar kullanabilir hosting sağlayıcı kişi ile anlaşıp devam edebilir Cpanel kontrol paneline sahiptir.
Banlı olduğu sponsor varmı:Yok ve şuan Adsense kullanılmakta
Banlı olduğu arama motoru varmı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: Ewet ücretsiz wordpress
Yazılım Lisans sonlanma zamanı:sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Yok
Site adresi:www.tropicallife.us
Satma nedeni (opsiyonel): Para ihtiyacı olması
PR değeri varsa linki (opsiyonel):0
Varsa sitenin aylık getirisi (opsiyonel):hafta 'da 1 dolar kadar ama uraşıldığı taktirde daha fazla
Üyesi varsa üye sayısı (opsiyonel):yok
Satış sonlanma tarihi (opsiyonel):24.06.2009

Not: domain isimtescil.net adresin 'de barınmakta olup isimtescil hesabına ücretsiz transfer edilir. para banka havalesi veya paypal olarak 'ta kabul edilir
kişinin sorun yaşamaması için güvenme açısın 'dan iyinet 'te güvenilir biri ise önce ben domain transfer edip sonra ücreti alırım.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Satış sonlanma tarihi (opsiyonel):24.06.2009

çok uzun tutmuşsunuz,neyse site içerisinde kaç tane post varr?

Cebbar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yorumlar için teşekkür ederim , aslın 'da siteyi tropical yaşam 'dan kastım öncelik ile meyvalar sonra hayvanlar sonra tropical tatil yerleri ve oradan 'da turizm 'e doğru çevirmeyi düşünüyordum ama gerekli uraşı veremedim sitede şuan 36 tane post var ve etiketler hariç www.tropicallife.us/sitemap.xml 'den gerekli herşeye bakabilirsiniz aslın 'da bu arada satış tarihini uzun tutmamın nedeni bazı kişiler bir kaç günde bir giriyor o neden ile biraz geç tuttum tarihi
şimdiden alıcak arkadaşa hayırlı olsun....

Cebbar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sona erme tarihini ayın 22.06.2009 si yani pazartesi gününe indirdim eğer teklif veren olmaz ise en son teklifi veren arkadaşa siteyi satıcam....

excy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam özel mesaj kutusu dolmuş senin, paypal adresini sorucaktım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5