İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satılık turizm sitesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
İstenen minimum fiyat: www.turizmcim.com
istenen fiyat : 20 YTL
minimum artış : 2 YTL
varsa geliri : adsenseden aylık 8-10 $ arası
Hemen al : 150 YTL
Kategori, sitenin içeriği nedir: turizm
Günlük hit sayısı, kaynak link: http://extremetracking.com/open?login=santurrr
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: komple
Hosting dahilmidir: hayır
Banlı olduğu sponsor varmı: hayır
Banlı olduğu arama motoru varmı: hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: wordpress
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: hayır

Not : wordpress kuruludur. turist kelimesinde 2. sayfadadır turizm kelimesine bakmadım :) isteyene belli bir ücret karşılığı turizmcim.net domaininide verebilirim. domain isitescilde kayıtlı olup bitimine 11 ay vardır.

Ongun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesaj eski kalmis ama devam ediyorsa ben devam ettireyim: 25 YTL

not: sitede Adsense yok şu an doğru mu?

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
COM uzantısını satmaktan vazgeçtim arkadaş script yazacak onun için ama isteyene net uzantısını db ile beraber verebilirim

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önce .com lusunu satışa çıkarmışsın 30 ytl teklif gelmiş sonra vazgeçtin,bence pek etik bir davranış değil , keşke açmadan önce biraz daha düşünseydin..

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Önce .com lusunu satışa çıkarmışsın 30 ytl teklif gelmiş sonra vazgeçtin,bence pek etik bir davranış değil , keşke açmadan önce biraz daha düşünseydin..

30 YTL ile alakası yok ben ne siteler domainler sattım değerinin çok altına zaten bu domain için bir çok düşünce vardı diğer konularıma bakabilirsin script arayış içindeydim zaten ve son anda script bulduk..

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bumudur satış ahlakı .?

Karar vermeden etmeden neden bu ılanı actın gunlerce burda kaldı bu arttırma ben 30 ytl ıle kazanınca mı aklına kullanmak geldı

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet kendısıne itrader verdim ama çagremdir bu bilemiyeceğim.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
itrader verseniz ne değişecek sizce ? görende paranızı aldım siteyi vermedim sanacak satmıyorum kardeşim zorlama ben site yapıcam.. bunca zaman site sattım vs hiç sorun yaşamadım son anda karar değiştirdik diğer konularıma bak bakalım turizmcim ıle ılgılı neler dusunmusum konuyu k,ilitlerseniz sevinirim.. görende paranızı aldım sıteyı teslim etmedim sanacak

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana ne hakla itrader verıosunuz bıde satmak zorundamıyım yazıosun satılık sıteler kısmı burası sadece satılıcak seyler yazılır bana verdıgın itrader ı da adminlere bildiricegim hem haksızsın hemde zentinyağı misali uste cıkmaya ukalalık yapmaya calısıyorsun .Terbiyesizlik had saffada.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
para ile alışverişiniz olmadan trader vermemeniz gerekir.
rep vermeniz daha uygun olurdu.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Bana ne hakla itrader verıosunuz bıde satmak zorundamıyım yazıosun satılık sıteler kısmı burası sadece satılıcak seyler yazılır bana verdıgın itrader ı da adminlere bildiricegim hem haksızsın hemde zentinyağı misali uste cıkmaya ukalalık yapmaya calısıyorsun .Terbiyesizlik had saffada.

bak güzel kardeşim sen bana ne hakla itrader verirsenbende sana o hakla itrader veririm.. sanki ben sana satmışım paranı almışımda itrader veriyorsun bildiğim kadarıyla sana bir site satmıştım yanlışmı hatırlıyorum acaba ?

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlış yada doğru sen buraya satşa cıkarttıysa satıcaksın kuraldır bu cunkı hersey senın ıstedıgın sartlarda ucret aralıgında gelıstı ve bende hakkım olarak sozunu sutmayınca sana olumsuz itrader verdım sen bana hıc bı hakla veremezsın itrader . Herseyı anlayısla karsıladım ama bu olumsız itrader resmen ayıp ya bu kadarmı sutten cıkmıs ak kasık sanıosun kendını.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5