İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satılık turizm sitesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Yanlış yada doğru sen buraya satşa cıkarttıysa satıcaksın kuraldır bu cunkı hersey senın ıstedıgın sartlarda ucret aralıgında gelıstı ve bende hakkım olarak sozunu sutmayınca sana olumsuz itrader verdım sen bana hıc bı hakla veremezsın itrader . Herseyı anlayısla karsıladım ama bu olumsız itrader resmen ayıp ya bu kadarmı sutten cıkmıs ak kasık sanıosun kendını.

sen hiç kendi itraderlerine baktın mıki bana laf atıyorsun ??

http://forum.iyinet.com/sosyal-prot...enmi-gerekeni-yapayim-seni-mi-yapicaksin.html

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen bı selımle konus ıstersen tanımasam selımı hak verıcemde sana ne oldu sımdı hatanı karsındakının hatasını arayıp ona yıkmaklamı kurtarıcaksın?Ne yazıkkı yanlıs bı yontem selıme sorabılırsın msn yı verıyım ıstıosan ayrıca özur dılemesını vede hatalı oldugunu kabul edememek buyuk eksıklık bı ınsan ıcın kendınle yuzles bence hala zeytın yagı mısalı çabalama herkes hatanı gordu burda.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Sen bı selımle konus ıstersen tanımasam selımı hak verıcemde sana ne oldu sımdı hatanı karsındakının hatasını arayıp ona yıkmaklamı kurtarıcaksın?Ne yazıkkı yanlıs bı yontem selıme sorabılırsın msn yı verıyım ıstıosan ayrıca özur dılemesını vede hatalı oldugunu kabul edememek buyuk eksıklık bı ınsan ıcın kendınle yuzles bence hala zeytın yagı mısalı çabalama herkes hatanı gordu burda.

ortada hata falan yok 1. benim açtıoğım konu tarihine bak ve diğer gelen tekliflerin tarihine bak ben satmıyacaktım konuyu editlicektim tekli geldi satayım dedim bari çıkarayım elimden zazaten script arayış içindeydim bulamamıştım ve scriopt i buldum satmaktan vazgeçtim olay bitmiştir satmıyorum şimdilik ala ala sanki parasını aldık adamın yaa konuyu kilitlerseniz sevinirim daha muhattap olmıyacağım.

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşine gelmeyen durumlarda konunun kıtlenmesını ıstemen de hatanın farkında oldugunu gosterıyor ne mutlu sana satayım demıssınde falanda oraya son teklıften 24 saat sonra dedın yazının tarıhıne bakın bende verdım teklıfımı ve bende kaldı sonra sen scrıpt buldun ılgınc zorla satıcakta deılsın zaten bende verdım itrader ımı kapadım konuyu ama pıskınlıkle senınde olumsuz itrader vermen olayı taşırdı bu kadar ınsan senın actıgın satılık ılanlarına artık guvenmıcek belkı yenı bı scrıpt bulurda satmazsın dıye.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
İşine gelmeyen durumlarda konunun kıtlenmesını ıstemen de hatanın farkında oldugunu gosterıyor ne mutlu sana satayım demıssınde falanda oraya son teklıften 24 saat sonra dedın yazının tarıhıne bakın bende verdım teklıfımı ve bende kaldı sonra sen scrıpt buldun ılgınc zorla satıcakta deılsın zaten bende verdım itrader ımı kapadım konuyu ama pıskınlıkle senınde olumsuz itrader vermen olayı taşırdı bu kadar ınsan senın actıgın satılık ılanlarına artık guvenmıcek belkı yenı bı scrıpt bulurda satmazsın dıye.

ben çok iş yaptım merak etme sen sattım da satarımda sorun olmaz sen herşeye beni olumsuzlukla yonlendirceğine sen işine bak sana bir absürt site sattım sorun cıktımı hayır. lafı uzatma işine bak istersen

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işmi :D ınsanların hatalarını soylemek ozellıkle de bana karsı yapılıyorsa o hata ne yazıkkı hakkım olanı yapıyorum burda sıkıntıyı zeytınyag modelıyle yapan sensın durust ol hayatta kı herzaman kazanasın.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Açık arttırmaya çıkartılan ürün en yüksek veya hemen al fiyatını veren kişiye satılmak zorundadır.
Burası çocuk parkı değildir, oyun oynayacaksanız lütfen başka yerde oynayın.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
vay anasını be dünya sorununa döndü iyimi gel vereyim siteyi gel ne siteymiş bee msn pm at al şu siteyi senmde kurtul bende. şimdi erkeklik yapıp yok vazgeçtim dersende yazma daha iyicene sinirlerimi hoplatma

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadaka vermiyorsun doğru konuş.Hem haksızsınız hemde sinirleriniz hopluyor ne ala dünya

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kişiye eft saatlerı ııcnde ödeme yapılıp sıte alınıcaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5