İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Twitter Takipçi Sitesi Domain Mükemmel Kaçırılmaz. (Acildir)

alibnow

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Site adresi: www.yenitakipci.com
Site için istenen fiyat: 800 TL
Sitenin aylık getirisi: 250-300
Sitenin açılış tarihi: 25.12.2013
Kategori, sitenin içeriği nedir: Twitter Takipçi
Günlük hit sayısı: 50-150
Ziyaretçi kaynağı: ( Google,Twitter
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 1 Yıl 1 Ay
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Komple Satılık
Hosting dahil midir: Evet
Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: evet dahil (yazılım mustafa maşa'ya aittir. Fakat r10ajans isimli bir skype kullanıcısı tarafından satın aldım. Sonrasında işe mustafa maşa ile görüşmüştüm herhangi bir sıkıntı yok.
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hayır

Arkadaşlar siteye kendiliğinden 5-10 kişi geliyor uygulamayı kabul edip. uygulaması herşeyiyle birlikte verilecektir. Panelden;

Takipçi ekleyebilirsiniz istediğiniz profile
Kullanıcılara istediğiniz twitleri attırabilirsiniz
Favori & Retweet gibi özellikleri kullanabilirsiniz.
En son güncellediğimde; Toplam 1698 Kullanılabilir Kişi var şuan itibari ile.
Yaklaşık 13 Ayda kendiliğinden 7'k kullanıcısı oldu ama birçoğu ayrıldı takipçi alıp. Günlük kendiliğinden 5-10 kişi geliyor dokunmadığım halde. Acil borçlarım ve arkadaş kazıklarım yüzünden sitemi satmak zorunda kalıyorum.
Domain isimtescil.net firmasında kayıtlı takipci satisi yaparak güzelce para kazanabilirsiniz, fakat güzel para kazanmanız için şirket,kurumsal firmalarla vb işler yapmanız lazım. Domaini mükemmeldir. Sadece bakıldığında domainin iyi para edeceğini anlarsınız, Kalan 342 günü vardır yeni uzatıldı süresi. Siteyi geliştirebilirsiniz veya daha çok takipçi kazandirabilirsiniz siteye tek şey biraz uğraşmak herşeyi hali hazırda.
Aklımda 1000 TL fiyat vardı hemen satılması için değerinin altında 800 yazdım acil ilk gelene satabilirim.

Telefonum 553 543 79 69
skype alybalaban

vQ6MXz.jpg

tansileta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yönetim paneli ***** bir script için mi 800 tl istiyorsunuz ?

ozgurerdempolat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyat biraz abartı hani tekil hit şöyle 2000-3000 olsa neyse. Böyle bir siteyi 10 gün içinde yaparım maks 100 tl ye ben. Hani diyorsan ki burada domaini satıyorum. Yani belki olabilir aslında domain'in ederi var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5