İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık ucuz blogspot , orjinal içerik

mss32dll

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satış fiyatı : 45 YTL Hemen al

Sitenin aylık getirisi: , günlük 0.5$ = aylık 15$ civarı(gerekirse adsense ss atabilirm + reklamstore reklamlarıda sitede yer alıyr, günlük cüzi bir miktarda oradan geliyor)
Sitenin açılış tarihi: 9.12.2007
Kategori, sitenin içeriği nedir: Tarih
Günlük hit sayısı, kaynak link:300 - 400 http://extremetracking.com/open;unique?login=ossmnli
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: domain yeni , yaklaşık 800 -900 backlink
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: tüm içerikle beraber satılık ,
Hosting dahil midir:evet
Banlı olduğu sponsor var mı: hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı:hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi:evet
Yazılım lisans sonlanma zamanı: -
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: hayır

15 tatilde hitleri 150 - 200 den yukarı çıkmadı ama okullar açıldığı için bugun tekrar 300'ün üzerinde hiti. 15 tatilde de içerik eklenmiştir, backlink sağlanmıştır.Pazarlık söz konusu değildir.
Biraz daha ilgilenilirse hiti dahada artacaktır.Ziyaretçilerin cok büyük kısmı google dan gelmektedir.İçerikte bulunan savaşlarda, googleda üst sıralarda yer almaktadır.Backlink'e yüklenilmemiştir.
Bunun yanında cuma ve cumartesi günleri hit düşüyor, sanırım ödev arayan olmuyor .
Ödeme şekli, işbankası havalesi yada ptt şeklinde olabilir.

oyunlar99

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet. Hitiniz Günlük 200'ü geçmemiş extremenize göre. Topofblogs.com ve 1907baris.blogcu.com sitlerinde de blogunuzdaki bütün yazılar bulunuyor. Söyledikleriniz ile hiç biri tutmuyor ama?

mss32dll

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar güldürmeyin :) hitim 300 400 arasında genelde, 15 tatilde aşşağılara indi, sebebi malum ödev araması olmuyor. 15 tatilden önceki son hafta hitler kesildi ondan öncede 300 400 arasıydı.( o döneme ait hit ssleri bulamasamda adsense ss leri bulabilirm)

http://1907baris.blogcu.com

Yazıların eklenme tarihine bakın karalama yapmadan önce, bu blogun sahibi benden kopyalamış. Var mı başka yalancı cıkaracak olan :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Birisini karalamaya çalışmıyorum.Sadece o blogdada aynı yazılar noktası noktasına var diyorum.Google analytics falan kullanmıyomusun.Sadece extrememi?

mss32dll

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşım sadece extrm. kullanyrm. yazıların eklenme tarihine bakarak kimin kimden kopyaladığını anlayabilirsin.

dediğim gibi 15 tatilde hitler düşüyor daha doğrusu 15 tatilden 1 hafta önce düşmeye başlyr.

mss32dll

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dün
Bugn
adsense görüntüleri bu şekildedir. 1 - 2 gün içindeki ilk teklife satacağım , haftasonu şehir dışına çıkacağım için mlsf satışla ilgilenemeycgm.

Reklamstore reklamlarıda sitede mevcuttur. Ufak bir miktarda oradan gelmektedir.

Sorular için pm atabilirsiniz.

mss32dll

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyat 40 YTL ye çekildi( pazarlık yok). 24 saat içinde 40 lirayı ilk verene veriyorum. Yoksa satış dondurulcak.

iyi günler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5