İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Ukash

AdwordsDesk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba elimde 250 euro ukash mevcuttur forvetbetten alınma kur. 2.7 den vereceğim ilgilenen arkadaşlar pm lütfen

sader

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ikisi de dolandırıcı :D

cashmoney

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sader Bewn dolandırmam Dolandırıldım Öyle bir niyetim olsa burda değil bir ton yer var dolandırıcılık yapacak. Böyle üyeleri adminler görmüyormu?

AdwordsDesk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dolandırıcı diye konuyu baltalayan arkadaş seni allaha havale ediyorum.Konu Güncel Tutar 400 Euro Kaynak Forvetbet.

Jazz37

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hangi bankalarınız var detaylı bir pm lütfen referanslarınız ile.

buyukbeyaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi şu ukash işine bir çözüm bulmak gerek. İki tarafıda koruyacak bir sistem olsa harika olurdu. Satıcı, alıcıya güvenemediği için kodu göndermiyor. Alıcı, satıcıya güvenmediği için parayı göndermiyor. İkisinden biri güvenip göndereyim dediğinde dolandırılıyor. İşin içinden çıkmak zor.

Her neyse, acelen yoksa yarın alabilirim.

a.IŞIK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi şu ukash işine bir çözüm bulmak gerek. İki tarafıda koruyacak bir sistem olsa harika olurdu. Satıcı, alıcıya güvenemediği için kodu göndermiyor. Alıcı, satıcıya güvenmediği için parayı göndermiyor. İkisinden biri güvenip göndereyim dediğinde dolandırılıyor. İşin içinden çıkmak zor.

Her neyse, acelen yoksa yarın alabilirim.

araya aracı koymak lazım, cezai yaptırımı yüksek bir aracı! yoksa aracı da mağdur olabilir arada..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5