İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık ülke!

X

Xman

Misafir
Ülkenin en önemli varlıklarını satacaksın ve sadece borcun binde ikisini ödeyebileceksin, bence çok saçma, demekki tüm ülkeyi satsalar yinede borcu denkleştiremeyecekler. Bence oradaki 3 milyar Euro rakamı yanlış, zaten onca yer kat kat daha fazla eder..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
En değerli kısmı abartı bence :D Türkiyede de birçok ada satılık mesela (her yerde hatta)... 3 milyar rakamı normal gibi.

Dr. Wm.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yazık, İtalya'nın uzun bir süredir ne kadar kötü yönetildiği ortada, sıcak para, sıcak para diye diye borç alıp ve bi yandan da her şeyi 1-2 yıllık karına satarsan olacağı bu, elinde satabileceğin ancak toprağın kalır aynı Filistin gibi, artık italyada da bir İsrail kurarlar.

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kelepir fiyataysa herkez 100 - 200 milyon dolar atsın alalım 3 - 5 birşeyler :p

mantus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
batı zaten batmış durumda arkadaşlar amerika dediğimiz ülkede batma aşamasına girmiş zaten, bizim gibi ülkelerin bu zamanda yapacağı şey diline hakim olmak güzel Türkçe konuşmak, yabancı kelimeler yerine Türkçe kelimeleri kullanmak ve başı dik devlet onurlu millet anlayışıyla yaşamaktır.
Oktay Sinanoğlu gibi bilim adamlarının değerlerini bilmek ve anlattıklarını uygulamamız gerekir bence böyle bir zamanda.

iso35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vatikan'ı satsınlar alıyım. camii ye çeviririz

OnurStyle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
bende diyorum neden hep italya liginde şike oluyor hep legalpara oynuyor adamlar borç yüzünden:D

tolgakara66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar Maytap Geçmeyin O Maytap Bir Gün Elinizde Patlar Zor Durumda Adamlar Ben Olsam Her Şeylerini Alir Geri Verirdim. Sadece Gözükürde Satiş GerçekleşirdiVe Herşeylerini Geri aliirlardi.

tolgakara66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Biraz İnsancil Olun Be Yaw Siz O Ülkenin Bir Tek Taşini biile alamazsinizda Hoş Bari Boş Konuşmayin..
Önce Görseydim Önce Yazardim Şimdi Gördüm Şimdi Yaziyorum.

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Memleketi satıyolar dedikleri bu olsa gerek..

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Satıcı konuyla ilgilenmediğinden kilit!
Bu ne kardeşim ya, hem satışa çıkar hem ilgilenme, 1 ay cezalısın çıkar keyfini. :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5