İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Satılık Uygun Fiyatlı Elektronik Ürünler

X

Xman

Misafir
Philips dvd-dvix player, model nosunu bilmiyorum, hiç kullanılmadı kutusu yok fatura ve kitapçığı olması lazım, garantisi bitmiştir sanırım evde öyle duruyor, hafif ve ince, pazarlıksız 50 lira. ( SATILDI)

Kingston 2 gb ddr2 667 mhz notebook ram, garantili, faturalı, sıfır. Mağazada 105 lira, 75 liradan pazarlıksız satışta.(SATILDI)

Sony memorystick pro duo mark2 8gb sıfır ambalajında faturalı garantili, teknosa fatura fiyatı 100 tl, pazarlıksız 55 liradan satışta. (SATILDI)

Logitech nano kablosuz laser mouse, 15 ay pil ömrü, çokaz kullanılmış, usb alıcı adaptörü kayıp sadece mouse gönderilecek, sıfır 80 lira, satış fiyatı 25 lira.

1 gb ddr3 1066 mhz Hynix marka notebook ram, sıfır. Mağazada 60 lira, 25 liradan pazarlıksız satışta.

Targus 16 inç notebook çantası, askılı, vatan bilgisayardan alınma, etiketiyle duruyor sıfır ürün, 29 lira etiketi var, 15 liradan pazarlıksız bu fiyata kaçmaz. (SATILDI)

Sony hd video kamera için orjinal sony hdmi kablosu, bir ucu mini(kamera ucu) bir ucu normal hdmi girişli, sıfır faturalı garantili, faturası 100 tl, 55 liradan pazarlıksız satışta.

Ürünler ankara içi elden bakılıp teslim alınabilir, ankara dışı kargo alıcıya aittir istenen firmayla gönderilir, ankara dışı alımlarda iade söz konusu değildir..

X

Xman

Misafir
Arkadaşlar ürünlerin hepsi bilinen markalar google a marka model yazdığınız anda çok detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sıfır olduklarından kullanılmış ürün gibi durumlarını gösteren resim koymaya lüzum görmedim.

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Logitech nano kablosuz laser mouse (Bunun 10tane modeli var hangisi oldugunu nerden bilecez ki ?) O yüzden Bu mouse ait resimleri görebilirsem düşünürüm.

usb alıcı adaptörü kayıp bu olmadan nasıl çaliştiracaz aleti? :)

X

Xman

Misafir
Adam zahmet edip cevap bile vermiyor.Satıcımız tok.Helal sana:)

Bilgisayarım çalındı hocam, evde bilgisayar yok şu anda, hafta sonları ara ara net kafeden giriyorum anca. Bu ürünleri satarsam uyduruk bi netbook alıcam 2.el sadece nete girmek için.

Sorunuza gelince zaten alıcısı olsa 85 lira sıfırı, bi şekilde işine yarayan olursa verecem o fiyattan.. mausun alıcısıda çalınan bilgisayarla gitti :D

X

Xman

Misafir
Philips dvd-dvix player, model nosunu bilmiyorum, hiç kullanılmadı kutusu yok fatura ve kitapçığı olması lazım, garantisi bitmiştir sanırım evde öyle duruyor, hafif ve ince, pazarlıksız 50 lira.

Dvd ve memory stick satılmıştır, diğerleri satıştadır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5