İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık video sitesi PR5 10.000 Tekil Hit

Murky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar sitelerimi yavaş yavaş satıyorum 1,5 ay önce açtığım video sitemide satıyorum

www.eizle.com - Eizle - Bedava video izle Burdan hitlere bakabilirsiniz

Dün tekil ziyaret:11195

Dün Çoğul hiti: 30.560

ayrıca video izle kelimesinde 3. sırada

Bedava video izle
kelimesinde ilk sırada

izle kelimesinde ilk sayfada

site:www.eizle.com - Google'da Ara adresinde, için yaklaşık 6.680 sonuçtan 1 - 10 aralığı. (0,09 saniye)

Script LuGeLaS'ın scripti fakat geliştirildi.üyelik eklendi üye olunca favori video ekliyebiliyorsunuz ayrıca yorumlarıda üyeler yorum yazınca hangi üyenin yazdığını gösterecek yarın.Üyeleri admin panelden kontrol edebiliyorsunuz üyelikde türkçe karakterler açık.Ayrıca etiketler var yani her video'ya etiket ekliyebiliyorsunuz.Etiketler Google'da çok iyi indexleniyorBitmedi aadmin panelden youtube bot var örneğin bir kullanıcının tüm videolarını görüp ekleyebiliyorsunuz.Google adsense kazancıda iyidir tık çok gelir.

Minumun 2000 YTL istiyorum açık artırma limiti falan yok almak isteyen herkes tekliflerini sunabilir.

Domain: Eizle - Bedava video izle!!

Domain isimtescilde bir yıllık kaydedildi Whois Eizle.com [2007-01-20]

Pagerank bu güncellenmede 5 oldu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5