İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satılık video sitesi tekil 4000bin

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Site adresi: www.videoizletr.com
İstenen minimum fiyat: 1000 ytL
Sitenin açılış tarihi:
Kategori, sitenin içeriği nedir: video sitesidir
Günlük hit sayısı, kaynak link: Günlük hiti 4000 ortalama ama suan host problemi yaşıyorum hiti googleden
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik
Hosting dahilmidir: Hayır
Banlı olduğu sponsor varmı:Hayır
Banlı olduğu arama motoru varmı: Hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: Kendi yaptirdigimiz bir script
Yazılım Lisans sonlanma zamanı: yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: yok

Doldurulması opsiyonel alanlar
Satma nedeni (opsiyonel): Askerlik
PR değeri varsa linki (opsiyonel): Şuan Yok Site yeni oldugu icin ama pr güncellemesinde iyi bir pr alır
Alexa sıralaması linki (opsiyonel):http://alexa.com/data/details/traffic_details?url=www.videoizletr.com
Varsa sitenin aylık getirisi (opsiyonel): Google Adsenseden gunluk ortalama 5 $ bazen 6 7 $ de oluyor ama ortalama 5 $ Günlük 200 Tıklama Oluyor
Üyesi varsa üye sayısı (opsiyonel):Üye Yok
Satış sonlanma tarihi (opsiyonel):

Not : Sitemiz Daha Yeni Olmasina Rağmen Güzel Hiti Var Ve Sitenin icindeki scriptte sitede kategori ekleyebiliyorsun ve kategori icine sayfa yapabiliyorsun yani admin panelinden hemen sayfa yapabiliyorsunuz
alıcılar pm atarsa msn adresini göndericem.

Dipnot : site benim değildir davetiye hakkım olmadığı arkadaşım için konu açtım.

fu4t

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar site benimdir üye olamadığımdan dolayı theersin arkadaşım konuyu açmıştı bilginize site satışımız devam ediyor.

fu4t

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin fiyatı 750 ytL ye Düşmüştür bu arada sitenin hiti 5 000 olmuştur hosting problemi olmasina ragmen 5 000 oluyor gunluk günde 3 4 saat kapali kaldıgı halde bilgilerinize

fu4t

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site satılmıştır ilginize tşk ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5