İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık vine sayfası +77 K.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bornvip

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vine gönderenler bile var. Orjinal belli ki. Satılır bu. İyi satışlar

FeNoMeN_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş kesinlikle sahtekar dolandırıcının biridir.Sayfa bana aittir.Yönetimden banlamasını rica ediyorum.Bi bitmediniz gitti sahtekarlar.

WpTema

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Sen neyin kafasındasın kardeş ?

Sayfa istatisiklerini nerden bulayım senin sayfanın ?

WpTema

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Kusura bakmayın hocam aramadan yazdığım sayfa sizin sayfa çıkmış aynı isimdeler benim bir suçum yok :)

Konumu baltaladınız şimdi lütfen dolandırıcı olmadığımı belirtirmisiniz ?

FeNoMeN_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kusura bakmayın hocam aramadan yazdığım sayfa sizin sayfa çıkmış aynı isimdeler benim bir suçum yok :)

Konumu baltaladınız şimdi lütfen dolandırıcı olmadığımı belirtirmisiniz ?

Aramadan yazdığın sayfa mı o nasıl oluyor benim sayfayı PM olarak attınız bana...

WpTema

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Aramadan yazdığın sayfa mı o nasıl oluyor benim sayfayı PM olarak attınız bana...

Ya hocam sizin kafanızmı basmıyor ?

Sizin sayfanın burda ne linki vardı ne istatistikleri aramaya yazınca yukarıya çıkan sayfa sizin sayfaymış isimleri aynı ise benim suçum ne silin şu dolandırıcı mesajınızı yoksa ben şikayet edicem sizi .

FeNoMeN_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya hocam sizin kafanızmı basmıyor ?

Sizin sayfanın burda ne linki vardı ne istatistikleri aramaya yazınca yukarıya çıkan sayfa sizin sayfaymış isimleri aynı ise benim suçum ne silin şu dolandırıcı mesajınızı yoksa ben şikayet edicem sizi .

İsimler aynı olabilir verdiğiniz sayfa linki aynı olabilir mi ? Benim sayfanın linkiye aynı attığınız pm duruyor....bırakın bu işleri öldükten sonra hesabınız ağır olacak....

Özeldende küfrediyor bu dolandırıcı şahıs derhal banlanmalarını ve konunun silinmesini rica ediyorum.Tüm yönetime özel pm geçilmiştir.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
peki sizin sayfanızın linkini neden konuya koymadınızda satış iptal yazdınız? kendi sayfa linkinizi gönderin hesaptan size mesaj göndereyim. eğer karşılık gelmezse iyinete veda etmek zorunda kalacaksınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5