İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Webmaster Forumu

drokber

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar büyük bir hevesle açtığım webmaster forumumu satmak zorundayım.Nedeni ise okul yüzünden ilgilenemiyorum artık seo yapamadım zaten belırlı bı sure + dalgalanma geldı degerler bıraz dustu ama 1 haftalık seoyla eskı halıne kolayca getırebılırsınız.

Site ait bir kaç bilgi.

chrome.png
Pr: 3

alexa.png
Alexa Yerel Sıralaması
alexa.png
Alexa Dünya Sıralaması
alexa.png
Alexa Backlink : http://www.alexa.com/siteinfo/webmasterlord.net#

İndexler:

chrome.png
4.610
yandex.png
4.500
yahoo.png
350

Diğer:

trustrank.png
2.466
dunya.png
Yaş 4 ay

Hedef kelimeler:

webmaster forumu : 31 ( 12 idi)
webmaster sitesi :21 (9 idi)
seo arşivleri :6 (1 idi)
webmaster 230 (76 idi)
-------------------------------------------------------------------------------------------

Yenı sıralar

webmaster forumu 29
webmaster sitesi 19

yavas yavas eskı yerıne gelıyo.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Sorcaksınız niye bu kadar düştü peki diye. Her webmaster bılır seo yapılırken bır ara verılmesı gerı teper dıye ben yaklasık 2-3 hafta ılgılenemedım ve bu degelere dustu. Ama ılgılenırsenız kısa zamanda eskısınden daha ıyı olcaktır.

Daha detaylı bılgı ıcın [email protected]'e mail atabılırsınız.

Not : Forum gelişime açıktır. Webmaster aracları vs koyarsanız ınanılmazz bır talep olur.

Mühendisbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar büyük bir hevesle açtığım webmaster forumumu satmak zorundayım.Nedeni ise okul yüzünden ilgilenemiyorum artık seo yapamadım zaten belırlı bı sure + dalgalanma geldı degerler bıraz dustu ama 1 haftalık seoyla eskı halıne kolayca getırebılırsınız.

Site ait bir kaç bilgi.

chrome.png
Pr: 3

alexa.png
Alexa Yerel Sıralaması 10.748
alexa.png
Alexa Dünya Sıralaması 391.291
alexa.png
Alexa Backlink 65

İndexler:

chrome.png
4.610
yandex.png
4.500
yahoo.png
350

Diğer:

trustrank.png
2.466
dunya.png
Yaş 4 ay

Hedef kelimeler:

webmaster forumu : 31 ( 12 idi)
webmaster sitesi :21 (9 idi)
seo arşivleri :6 (1 idi)
webmaster 230 (76 idi)

Sorcaksınız niye bu kadar düştü peki diye. Her webmaster bılır seo yapılırken bır ara verılmesı gerı teper dıye ben yaklasık 2-3 hafta ılgılenemedım ve bu degelere dustu. Ama ılgılenırsenız kısa zamanda eskısınden daha ıyı olcaktır.

Daha detaylı bılgı ıcın [email protected]'e mail atabılırsınız.

Not : Forum gelişime açıktır. Webmaster aracları vs koyarsanız ınanılmazz bır talep olur.

ücret nedir ?

drokber

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yenı sıralar

webmaster forumu 29
webmaster sitesi 19

yavas yavas eskı yerıne gelıyo.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5