İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Wordpress Dizi Botu (4 al 1 öde)

JustGo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Sorunlu, kıl tüy biriyseniz sakın bana gelmeyin. Sizin paranız cebinizde kalsın, benimde sinir katsayım artmasın!

1 bot fiyatına 4 bot sahibi olun!

Lütfen satın almadan önce tüm konuyu dikkat ile okuyun, bu konuyu okuduktan sonra konuda geçtiği halde sorun yaşarsanız lisans değişimi / iptali söz konusu değildir. Başınıza gelebilcek herşeyi konu altından belirtiyorum. Botların hangi siteden çektiğini öğrenmek istiyorsanız lütfen konu altından ÖM isteyin ben dönüş yaparım en kısa sürede.

- DiziBotuV4 -
  • Hedef sitede JW Player kullanılarak oynatılan videoları bot içerisindeki JW Player aracılığı ile oynatır.
  • Hedef sitenin anasayfasında yayınlanan son dizileri alır.
  • Aynı başlıktaki video yu 2. kez ekleme yapmaz, varsa günceller.
  • Etiket ve açıklamaları karşı siteden otomatik çeker, isterseniz ilk eklemede bunları kendinize göre düzenleyebilirsiniz.
  • Bot sadece son eklenenleri çeker, sitedeki tüm dizi/programları kesinlikle çekmez!
  • Bot patlarsa? - Diğer 3 botu kullanın.
  • YENİ - Eğer dizi/program daha önce eklenmişse Ekle butonu YEŞİL olur. Eğer dizi/program sitenize eklenmemişse buton PEMBE olur.
  • Hedef sitede bazı dizi/programlar boş olarak gelmekte ve açıklama botta yazmakta. Bunun sebebi googleda daha önce indexlenmek ve hit çekmektir. Bu konu hakkında herhangi birşey yapmıyorum, mantıken yararınıza bir durumdur!
- DiziBotuV3 -
  • Hedef sitede JW Player kullanılarak oynatılan videoları bot içerisindeki JW Player aracılığı ile oynatır.
  • Hedef sitede HD Player kullanılarak oynatılan videoları bot içerisindeki JW Player aracılığı ile oynatır ve video önündeki reklamı almaz!
  • Hedef sitedeki yeni eklenenler bölümündeki son eklenen dizileri alır.
  • Etiket ve açıklamaları karşı siteden otomatik çeker, isterseniz ilk eklemede bunları kendinize göre düzenleyebilirsiniz.
  • Bot sadece son eklenenleri çeker, sitedeki tüm dizi/programları kesinlikle çekmez!
  • YENİ - Eğer dizi/program daha önce eklenmişse Ekle butonu YEŞİL olur. Eğer dizi/program sitenize eklenmemişse buton PEMBE olur.
  • Hedef sitede bazı dizi/programlar boş olarak gelmekte ve açıklama botta yazmakta. Bunun sebebi googleda daha önce indexlenmek ve hit çekmektir. Bu konu hakkında herhangi birşey yapmıyorum, mantıken yararınıza bir durumdur!
- DiziBotuV2 -
  • Hedef sitede HD Player kullanılarak oynatılan videoları bot içerisindeki JW Player aracılığı ile oynatır ve video önündeki reklamı almaz!
  • Hedef sitedeki dailymotion'a yüklenmiş videoların embed kodlarını alır ve sitenize ekler.
  • Hedef sitedeki sevenload'a yüklenmiş videoların embed kodlarını alır ve sitenize ekler.
  • Hedef sitenin anasayfasında bulunan son eklenen dizileri alır.
- DiziBotuV1 -
  • Hedef sitedeki dailymotion'a yüklenmiş videoların embed kodlarını alır ve sitenize ekler.
  • Hedef sitedeki sevenload'a yüklenmiş videoların embed kodlarını alır ve sitenize ekler.
  • Hedef sitenin anasayfasında bulunan son eklenen dizileri alır.

Eğer olurda tüm botlar patlarsa ki bu fiyata babalar gibi 4 bot sahibi olup hala kardeşim sen ne biçim iş yapıyorsun diyebilcek karakterdeyseniz sakın ola iletişime geçmeyin. Bot alan arkadaşlar bilirlerki, konuyu düzenlemeden önce yazan mesajımdada olduğu gibi "Botlar patlarsa (v2-v3-v4) sorun çok büyük değilse söz vermemekle beraber yoğunluğuma göre yardımcı olmaya çalışırım ve yardımcı olmuşumdurda!"

4 botu birden sadece 1 domainde kullanabilirsiniz. Lisans kodu size verildikten yada botu ben kuruyorsam dosyaları ftpnize atıp lisans kodunu girdikten sonra yanlışlık yaptığınızı farketmeniz çok geç. Ya o sitede botu kullanın yada bir bardak soğuk su için. Bu konuda lütfen ısrarcı olmayın çünkü güven meselesi!

Ödeme iş bankası / garanti havale. EFT yapıcak arkadaşlar iTrader 100+ ise parayı görmeden işlem yaparım. iTrader 99 ise kusura bakmayın ama EFT hesabıma geçtiğinde işlem yaparım.

Botun ücreti 25TL ve şu an sadece WORDPRESS içindir. Ücretsiz temaya göre özel alanları düzenliyor ve yoğun istek üzerine PART SİSTEMİNİDE ayarlıyorum. Başka scripte uyarlamıyorum, lütfen sormayın.

Tek seferde 3 (3 farklı site için)lisans alırsanız 60TL.
Tek tek farklı siteler için lisans alırsanız, ilk 2 lisans 25liradan 3. lisans ve sonrası 20liradan.

Önemli: Botun çalışması için, sunucunuzda ioncube loader ve curl kütüphanesi olması gerekir. Herhangi biri eksikse çalışmaz ve bu konuda yardımcı olamam hizmet sağlayıcınızla görüşün.
Botlar arada yavaş çalışıyor, bunun sebebi kesinlikle ben değilim. Büyük ihtimal internet hatları ile ilgili datacenter veyahut ttnet odaklı bir sorun. Tüm botlar aynı mantık üzerine kurulu olduğu için bu tür genelleme yapılabilcek sorunlar (yavaşlama gibi) hepsinde aynı anda yaşanır, yaşanmıyorsa bilinki sorun botta değil ttnet,datacenterlardandır.

Arayüz olarak hepsi aynı fakat butonlarla ilgili değişiklik v3 ve v4te mevcut.
6tlcnk.png

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Hassasiyetini anlıyorum şu aralar bütün bot satışlarının sonu hep aynı cümlelerle bitiyor.
Hayırlı satışlar diliyorum..

JustGo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Teşekkürler OnuR, son cümleler kısmını anlamadım yalnız :)

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Teşekkürler OnuR, son cümleler kısmını anlamadım yalnız :)

Botun sadece bir bot olduğunu bilmeyip alışverişten sonra çalışmayan botlar için kullanılan son cümleler.

" bot çalışmıyor yenisini yapacak mısın " yapacağım da desen yapmayacağımda desen " çalışmıyor diyorum ne olacak okadar para verdik " verdiği 20-30 tl halbuki.

Son cümleler bunlar :p

JustGo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Haha aynen :), kitap gibi açıklama olmasına rağmen adam v3 için 20tane dizi çekiyor diyor.Oturup ağlayasım geliyor ama ne yapıcaksın işte :)

Sağolasın :)

emango

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 adet alındı oldukça başarılı eyvallah

ilyasbat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Hayırlı satışlar kankam diye demiyorum feci kodlar. :p

Modexp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
JustGo r10 daki arkadaş :)
kolay gelsin hayırlı satışlar kardeşim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5