İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık WP - BOTLU Film İzleme Sitesi

gokh4n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GÜNCELLEME : SON FİYAT 100 TL OLMUŞTUR.

Site adresi: www.birfilmdaha.com

Site için istenen fiyat : 100 TL

Sitenin aylık getirisi: Reklam Koymadım

Sitenin açılış tarihi: 2 aylık

Kategori, sitenin içeriği nedir : Film İZLEME

Günlük hit sayısı, kaynak link: ölçmedim.

Domainin yaşı ve Pagerank değeri: PR0 - 2 AYLIK

Hosting dahil midir değil midir: 10 aylık hosting dahildir.

Banlı olduğu yerler var mıdır: Yok

Site bütün içeriği ile mi satılmaktadır: 450 film ve 2.813 etiketle

Site satışında telif hakları ile ilgili ya da herhangi bir hukusal sorun var mıdır: yok

Ek Not : Sitede crea projectin wp film teması vardır. Birazcık editleme yaptım ve sosyalleştirdim. Siteye eklenen içerik otomatik olarak anında siteye ait delicius-twitter-facebook-friendfeed e gönderilmektedir. Sitede 1 adet bot bulunmaktadır. Ve 2 ay garantilidir. Botla ilgili detaylı bilgiyi pm ile öğrenebilirsiniz. Sitenin 10 aylık hostingini karşılıyorum. Ayrıca domaininde 10 ayı var. Siteyi satmamın sebebi ilgilenemediğim için.. İlgilendiği takdirde çok iyi sonuçlar alınabilir. Ayrıca tüm arama motorlarına kaydını yaptırdım ve 3100 indexi mevcuttur. Sitede herşey otomatikdir. Bu ücretin büyük kısmını domain için alıyorum.

WPDesing

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bot hangi siteden içeriğini alıyor?

Ayrıca tüm filmlerde video not found.... diyor sorun benden kaynaklımı?

ressamendy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
botun çektiği kaynağı ve hit bilgilerini PM yollarmısın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5