İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık ya da kiralık irc. server aranıyor..

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En az 150 userı olan satılık ya da kiralık irc server aranıyor. Bu tür bir irc. serverı olan arkadaşlar fiyatlarıyla birlikte yazarlarsa sevinirim.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Su an icin online ortalama ( 1 aydir acik ) 80-100 userimiz bulunmaktadir. 3 aya kadar bu sayi 200 e ulasacaktir.

Yıllık: 1,5 milyara kiraliktir.
Not: Domain Yüzük Script sponsorlugundadir.

anadolucafe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar

BENDE IKI TANE SERVER VAR IKISIDE CONFERENCEROOM AMA 30 KISI GIBI BIR USERI VAR BEN UGRASAMIYORUM BIRAKACAGIM cunku ben turkıyeden ayrılıyorum gıttıgım yerdede ınternete gırıp gıremıyecegım bellı degıl bu arada
gercekden ciddi teklifler gelirse satmadigim icin surekli israr edildigim domain name lerimi satmak istiyorum
domainler:
www.turkocaklari.com ( cok ciddi bir teklif lütfen )
www.turkocagi.com
www.turksite.org
www.turkturk.net
www.modachat.com
işbu domainler ciddi teklif karsiliginda toplu yada teker teker satilabilme ozelligine sahiptir butun domainler murat ustunel adina kayitlidir
irc sunucularda ident korumasi olup email adress kismini turkturk@ yazarsaniz baglanirsiniz
/server 62.75.178.116
/server 208.53.165.101
not serverler kapanabilir siz benimle [email protected] adresinden irtibata gecebilirsiniz

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba SohbetAlemi.com 'un irc'si kuruk değil ama sadece web girişi açık 150 200 hiti bulunuyor ve satıyorum 5 milyar verene

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5