İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Yabancı Program Veri Tabanı 22,000+ Program

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
merhaba elimde 22400 programlık bir veritabanı var yabancı bir download sitesi acmak icin db i toplamıştım fakat siteyi acmaktan vazgectiğimden dolayı db yi satmaya karar verdim programların tumu yabancıdır ve daha once db hicbir sitede kullanılmamıştır sadece iki kişiye veritabanını satacağım db .mdb formatında olup isdedğiniz şekilde mysql mssql a donuşturebilirsiniz bilgisayarımda gerekli yazılımlar olmadığı icin db yi ben donuşturemiyorum

Not : db sadece iki kişiye satılacak olup fiyatı 150 ytl dir
db yi ilk alan arkadaşa yanında eudownload.net adlı alan adı hediye edilecektir

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
sanırım ilgi yok 125 ytl ye düşürüldü fiyat yanında bir domain de hediye daha ne istiyorsunuz :p

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
valla sakalımız yokki sozumuz gecsin 22000 programlı siteler cok nadir + olarak db yi hicbiryerde kullanmadım db sadece iki kişiye verilecek

G

gncytnk

Misafir
adsense için birebir indirbir.com tasarımı bitirim indirbir.net ing. versiyon olacak inş. görüşürüz :)

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
benim scriptime göre db'ye uyarlarsan almak istiyorum...

isimciNet

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
yanında scriptte olsa (fiyat artışı yaparaktan) çok güzel olurdu..malum aramızda sadece db ile bişey yapamayanlarda vardır benim gibi:)

evermp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
programlarıyla birlikte alabilirim site ve dbyi
domainide düş 75ytl trink para?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ewet db yi yeniden satışa cıkardık arkadaşlar
almak isteyenler buraya yazabilir 22400 programlık db dir boyutu 70 mb ve acces formatında toplamda 2 kişi ye satacağım

fiyat 150 ytl

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ewet şimdi 150 oldu işine gelirse alırsın işine gelmesse almassın muıhalefet yapma burda programcim pm ni cevapladım bu arada db hala satılık hicbir yerde kullanılamış ve tümü yabancı program db yi scriptinize uyarlamıyorum sadece satışını yapıyorum bu konuda pm atmayınız birkez daha hatırlatıyorum db sadece iki kişiye satılcak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5