İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık yabancı şarkı sözü database'i (160 binden fazla kayıt)

U

username

Misafir
Uygun bir fiyata satabilirim. 160.000 den fazla kayıt içermektedir. İlgilenenler özel mesaj atabilirler..

Ödemeler yalnızca PayPal ile yapılacaktır.

Saygılar..

U

username

Misafir
database sql dosyası halinde verilecektir. tar ile sıkıştırılmış şekilde 65 mb büyüklüğünde dosya şeklindedir. Normal boyutu 250 mb

U

username

Misafir
CREATE TABLE lyrics (
id int(5) NOT lisanssız auto_increment,
title varchar(250) NOT lisanssız default '',
artist varchar(250) NOT lisanssız default '',
album varchar(250) NOT lisanssız default '',
lyrics text NOT lisanssız,
PRIMARY KEY (id)
) TYPE=MyISAM;

U

username

Misafir
arkadaşlar çok uçuk bir fiyat istemeyeceğim :) isteyenlerle uygun domain ile takas bile edebiliriz. eğer databaseden örnek bir kısım görmek isteyen varsa msn adresimi özelden yollayayım görüşelim.

3 kişiye satmayı düşünüyorum..

U

username

Misafir
fiyatı çok kişi soruyor en iyisi buraya da yazayım..
sadece 30$ önceden biraz daha yüksek bir fiyat düşünmüştük ama şimdi çok daha düşürdük.

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum yabancı piyasada 10 $ a verenler var. Rezil ettiniz piyasayı. Birşey eline geçiren 2 katına satıcam derdine dalıyor hemen. Yapmayın böyle şeyler. Ayıp

U

username

Misafir
xkare' Alıntı:
Dostum yabancı piyasada 10 $ a verenler var. Rezil ettiniz piyasayı. Birşey eline geçiren 2 katına satıcam derdine dalıyor hemen. Yapmayın böyle şeyler. Ayıp

adres verirseniz biz de alalım 10$ a

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sana ait bi db mi :) sana ait olsa 30 $ a satmazsın. Bulurum istersen digital point forumlarına falan göz at çok yerde görmüştüm.

F

fenerli

Misafir
username' Alıntı:
fiyatı çok kişi soruyor en iyisi buraya da yazayım..
sadece 30$ önceden biraz daha yüksek bir fiyat düşünmüştük ama şimdi çok daha düşürdük.

How many different artists and albums and what kind of breakdown is there by genre?

U

username

Misafir
kimseye zorla satmıyorum.. isterseniz gidip başka yerlerden alabilirsiniz.. yapmaya çalıştığınıza da pek bir anlam verebildiğimi söyleyemem. ben size db bana ait demedim zaten. 30$ istiyorsanız alırsınız, istemiyorsanız almazzsınız..

teşekkürler..

U

username

Misafir
bu arada arkadaşlar lütfen dolandırıcı muamelesi yapmayın.. msn e gelen arkadaşlarada durmu izah ettim zaten.. kimseyi dolandırmak gibi bir niyetim yok, dediğim gibi isteyen alır,,

@wasger dediim gibi haklısın kardeş.. fiyatı o yüzden buraya yazdım 30$ diye.. msn den arkadaşlarada önceden 60$ demiştim bir kaç arkadaşa dedim,,,

teşekkürler..
ben 13,00 a kadar online olamıyacağım,, özel mesajlara ve buraya cevap veremiyeceim o zamana kadar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5