İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SATILIK YADA KİRALIK KAMERALI SOHBET SİTESİ

erginerbil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar arkadaşlar 7 aydır faaliyette olan kameralı sohbet sitesimi kendi işlerimden dolayı satıyorum sitem full otomatik suanki aylık getirisi 4 bin tl ki üstüne düşmediğim halde 4 bin tl üstüne düşen arkadaşlar bunu aylık 10 bin de yapar 20 bin de yapar tamamen sizin elinizde olan bişey oturmuş müşteri potansiyeliyle beraber teslim ediyorum yanında 9 tane çalışan model arkadaşlarla beraber kullanılan msn yi kayıtlı olan tüm bilgilerle teslim ediyorum tamamen full otomatik olan sitemin fiyatı 2500 tl dir kameralı sohbet sitesi demek sıfırdan 2500 tl demek seo suydu reklamıydı modeliydi müşteri potansiyeliydi demek oturtması 10 bin tl demek ama benim sitem 2500 tl dir tamamıyla herşeyiyle sizlere sunulur arkadaşlar...
MÜRLÜK LİSANS

Site için istenen Fiyat: 2500TL
Site Kac günlük : 7 aylık
Aylık Getirsi: 3485TL
Sürel Al bölümü hazır alan kişi kendi hesaplarını ile değiştirebiliriz
Açık Kaynak Kod, Tamamen Düzenlenebilir
Çoklu Dil Seçeneği
Farklı Sohbet Modları
Sohbet Odasında Müzik Yayını
Bahşiş Özelliği
Özel Mesaj Sistemi
Oylama Sistemi
Üyelere Toplu Mail
HD Yayın Yapma
Kelime Sansürü
Gelişmiş Admin Paneli
Log Kayıtları
Ne kadar kazanabilirim ?
1 dk da model 1 dk Kazanır.
Sen 1 dk da 0.5 TL Kazanırsın.
Ortalama 1 model 3saat özel , 8 saat genel odada olduğuna göre.
Ortalama Aylık Kazancın : 2700 TL
10 Modelde : 2700 TL * 10 = 27000 TL
20 Modelde : 2700 TL * 20 = 54000 TL

Herşey 2500 TL lik yatırım ile başlar. Yukarıda yapılan hesap, en düşük varsayımlar göz önüne alınarak yapılmış olup, modeller çok daha fazla online kalabilir ve özel yapabilir.

erginerbil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SATILIK KAMERALI SOHBET SİTESİ

yok hocam sağolasın site takasına girmiyom nakite ihtiyacım var

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5