İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satın alınan Popupları Firefox yiyor mu?

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence önemli bi konuya değiniyorum ve piyasayı ilgilendirecek bi konu olduğundan eminim.

Şüphesiz ki Firefox kullanıcılar hergün çoğalmakta ve Firefoxun ana ayarlarında Popup engelleme sistemi aktiftir ve İnternette'deki geziyi komforlu yaptığı için nerdeyse hiçbir kişi tarafından deaktif edilmiyor.
İnternet Explorer e entegre edilen birçok Toolbar sistemleride Popup engelleyici desteklemektedir. Bu nedenle İnternet Explorer kullanan kişilerin bi 'popup açılması gereken' sayfayı yükledikleri halde popsuz popup olurlar :p Ve hatta birsürü ek olarak POPUP-ENGELLEYECİ proramlar piyasaya sürülüyor bu nedenle popsuzlar çoğalmakta.

Neden Al Sat bölümünde bu yazı?
Çünkü POPUPlar sevilen bir üründür ve sıcak ekmek gibi iyi satılır ama yukarda belirtiğim sendroma karşı bir çare üretilmeli veya POPUP alışverişinde değişik faktörlere ağırlık verilmeli.

Görüş ve Yorumlarınızı bekliyorum.

Xcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Firefox bence cok büyük faktor degil. kendi istatisklerime bakiyorum. da Firefox u anca weble cok urasan kisiler kullaniyor. tabii webmaster siten varsa ilgilendiriyor veya php siten varsa ama normal kullanicilarin girdigi sitelerde en azindan benimkilerde cok az

ama bu popup meselesi dogru buda servicepack vede piyasadaki popupblockerlerden. 10.bin kadar hiti olan siteden popup aciyoruz anca 3 4 bini geliyor. cözüm bulunsa iyi olur aslinda.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ya herkes Firefox kullanmali, Ya MS'de internet explorerda buna uygun cozumler uretmeli. Popup ziyaretcinin tercihi degil. Zorla bir siteyi actirmakta hos degil. Explorer kullanmanin cezasidir popuplar. Reklam yonunden baktiginizda da en kazancli reklam. Cozum bulunsa iyi olur evet. Ama explorer kullananlarinda popuptan kurtulacagi komple bir cozum.

Firefox hala 1 numara :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi