İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satış hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

trgy

Misafir
Sayın TrgYlmz, en son vermiş olduğunuz 30 bin TL teklifiniz en yüksek teklif olmadığı için size herhangi bir belge gönderme gibi bir durumumuz söz konusu olamaz.
Zaten siz de ciddi bir alıcı olsaydınız teklifinizi burada çocuk oyuncağı gibi bir aşağı bir yukarı değiştirmek yerine GG da yapardınız.
Buradaki satış GG a taşınmıştır ve buraya yazılan teklifleri GG da yapmanız gerekmektedir.

Sayın TrgYlmz, tarafima lamex yada dilsiz nickli kisiden herhangi bir bilgi istegi ulasmamistir.

1. Ciddi alıcıydım ama siz belgeleri göndermedikçe gittikçe hevesim kayboldu.
2. Lamexx size gittigidiyordan bilgi isteği göndermiş. Hatta r10 da teklifimi geri çektim diye yazdı.
3. Bu siteye benden fazla para veren olmaz bunu da anlamanız gerekir sanırım.
4. Gerekli belgeleri istemem en doğal hakkım teklif veren olarak.

@peep
Siz çok biliyorsunuz sanırım bu işleri. Şimdi bir kaç yorum daha yazardım ama boşverin.

Herneyse son olarak bakın bana iletirseniz gelir bilgilerini hala alabilirim en yüksek teklifle.
Göndermezseniz de siz bilirsiniz. Hayırlı satışlar derim. Satışı izlerim tabi olursa. :)

İyi akşamlar.

dipnot: Yaşımdan dolayı ben öyle pek ciddi olamıyorum k.bakmayın doğal davranıyorum.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
1. Ciddi alıcıydım ama siz belgeleri göndermedikçe gittikçe hevesim kayboldu.
2. Lamexx size gittigidiyordan bilgi isteği göndermiş. Hatta r10 da teklifimi geri çektim diye yazdı.
3. Bu siteye benden fazla para veren olmaz bunu da anlamanız gerekir sanırım.
4. Gerekli belgeleri istemem en doğal hakkım teklif veren olarak.

@peep
Siz çok biliyorsunuz sanırım bu işleri. Şimdi bir kaç yorum daha yazardım ama boşverin.

Herneyse son olarak bakın bana iletirseniz gelir bilgilerini hala alabilirim en yüksek teklifle.
Göndermezseniz de siz bilirsiniz. Hayırlı satışlar derim. Satışı izlerim tabi olursa. :)

İyi akşamlar.

dipnot: Yaşımdan dolayı ben öyle pek ciddi olamıyorum k.bakmayın doğal davranıyorum.

Sayın TrgYlmz, lamex adlı kullanıcıdan bir mesaj ulaşmamıştır.
Bahsi geçen kişiler farklı olsa gerek. Neden burada değilde mesajlarını R10 da yazıyor?

İstenilen tüm belgeler eksiksiz olarak en yüksek teklifi yapan kişiye verilecektir.
Sizin ticaret hevesiniz bu kadar ise siz zaten bu siteyi almayın buradaki arkadaşlar da mağdur olmasınlar.

Teşekkürler.

T

trgy

Misafir
Sayın TrgYlmz, lamex adlı kullanıcıdan bir mesaj ulaşmamıştır.
Bahsi geçen kişiler farklı olsa gerek. Neden burada değilde mesajlarını R10 da yazıyor?

İstenilen tüm belgeler eksiksiz olarak en yüksek teklifi yapan kişiye verilecektir.
Sizin ticaret hevesiniz bu kadar ise siz zaten bu siteyi almayın buradaki arkadaşlar da mağdur olmasınlar.

Teşekkürler.

P.m. attım konuyu kişisel kavgaya dönüştürmeye gerek yok. Pm.den görüşelim.

ticaretim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Trgylmz Senden başka ciddi alıcı olmadığını kim söledi
ayda 3K$ gerçekten kazandını görebilsek bizde teklif vericez ama satışa bile aylık gösterim hiti yazılmış
normalde günlük tekil hit yazılır ve
kazançların screeen i çekilp eklenirdi ama malesef yok

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
İyinet kusura bakma ama ilgisizsin. 20.000 $ olarak ilk teklifi veren kişi bendim ve yine senin ilgisizliğin yüzünden teklifimi geri çektim. Mesajlardan da görülür kaç gün istatistik dilendiğim, ama bana bu forumda olmama rağmen hiçbir şekilde dönüş yapılmadı. Ayrıca en yüksek teklif verene bilgi gönderirim gibi bencil bir düşünce içine girerek yanlış yapıyorsun. Belki bilgilenen kişiler bilgiler doğrultusunda 2 katını verecek. R10 ve İyinet üyelerinin toplamını ele al, ve teklif veren kişi adedine bak. Ondan sonra otur bir daha düşün. Bence teklif veren 3-5 kişiyede aynı muameleyi yapmalısın.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet bence sen bir Anonim şirket kur, sitenin değerini belirle bizlerde misal atıyorum biner dolarlık hisse satın alalım, arada yönetim kurulunu toplar değerlendirme yaparız.
Hem boylece çok değişik fikirler çıkarda hisselerimizin filan değeri artar. Sende bizde karlı çıkarız olmazmı, herşey kurallar çerçevesinde olur.

Örnek facebook....

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bu satış girişimi nabız yoklamaktan ileri gidemeyecek, sebebi de belli

2+2=4

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
bende iyinetin yerinde olsam 1000YTL maaşlı 3-4 kişi tutarım sürekli geliştirmeleri için :) 24 saat işleri bu olur.

ticaretim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
iyinet adtech reklamı
forumun üstündeki 6 reklam
foruma bağış
bunların dışında kazanç varmı ve kazançları pm olarak atarsanız teklifimizi yapıcaz
ama şuan için 3k$ kazandığınıza dair bi bilgi bulamadık
teşekürler

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
iyinet bence sen bir Anonim şirket kur, sitenin değerini belirle bizlerde misal atıyorum biner dolarlık hisse satın alalım, arada yönetim kurulunu toplar değerlendirme yaparız.
Hem boylece çok değişik fikirler çıkarda hisselerimizin filan değeri artar. Sende bizde karlı çıkarız olmazmı, herşey kurallar çerçevesinde olur.

Örnek facebook....

Güzel bir fikir, satış gerçekleşmez ise ciddi olarak bunu düşüneceğim.

ticaretim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Üniversite muhasebe mezunu olarak sölüyorum A.Ş öle ha deyince bakkal açar gibi açılmıyor arkadaşım.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Paran varsa her türlü formaliteyi yerine getirip açarsın arkadaşım :)

tayfun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bencede Hisse satışı yapılsın iyinet icinde daha iyi olur.
@ticaretim arkadasın dedigi gibi okadar kolay acılmıyor fakat iyinetin gelismesinde faydası olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5