İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satış hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

trgy

Misafir
TrgYlmz 19 yaşındasın ve 35 bin lira verebilicek gücün var.

vay bee... :) kardeş bırak kendine araba falan al :D. ben profiline hiç bakmadım şimdi gördüm :)

ben son olarak şu sözü söylüyorum.

Yaşım 19 olabilir bu bir sorun değil bence. Geçen gün aldığım siteyi r10 da herkes biliyor ne kadar ödediğimi de. Yönetici arkadaşlar teklifimi kabul ederlerse siteyi alacağım anında. Herneyse şimdi finalim var ona yetişmem lazım. Herkese iyi günler.

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaşım 19 olabilir bu bir sorun değil bence. Geçen gün aldığım siteyi r10 da herkes biliyor ne kadar ödediğimi de. Yönetici arkadaşlar teklifimi kabul ederlerse siteyi alacağım anında. Herneyse şimdi finalim var ona yetişmem lazım. Herkese iyi günler.

Valla helal olsun ne diyim =)

Bekleyip gorucez bakalim site kime satilicak.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
TrgYlmz

ben yaşının sorun olucağını söylemedim,helal olsun 35 bin lira verebilicek gücün var dedim.iyi bir projeye adım atıyorsun inşaallah hayırlısı olur.

35 bin liradan fazlada kimse vermez,en iyi fiyat geldi.hayırlısı olsun

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

ben bilmiyorum :)

T

trgy

Misafir
TrgYlmz

ben yaşının sorun olucağını söylemedim,helal olsun 35 bin lira verebilicek gücün var dedim.iyi bir projeye adım atıyorsun inşaallah hayırlısı olur.

35 bin liradan fazlada kimse vermez,en iyi fiyat geldi.hayırlısı olsun

İnşallah bakalım. Cevap gelmedi henüz yöneticilerden.

Jeek diye aratın görürsünüz. Teşekkürler Jeek konusu ;)

Brky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet üzerinden bir çok kişi bu paranın kat kat fazlasını kazandı.İyinete sadece forum veya domain olarak bakmamak gerekir, içerisinde karşılık beklemeden foruma katkı sağlayan arkadaşların emeği söz konusu.Umarım alan kişi bunların farkındadır.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bence buna gerek yoktu güzel bir gg sayfasi ve güzel bir alt fiyat sonlanma tarihi vs hepsi satilirdi bu site gittigidiyor 20 bin dolarlik minimum siteyi reklaminida yapardi

gittigidiyor sanırım Türkiyenin ebayi, sitenin burada satılması konusunda daha önceden birkaç öneri gelmişti ancak hiç inceleme fırsatım olmamıştı.
İyinetin satışını gittigidiyora taşımak için inceleme yapıyorum, teklif veren arkadaşları gelişmeler konusunda bilgilendireceğim.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
gittigidiyor güzel bir satış yöntemi bütün gereksiz sorular ortadan kalkar ve belki geniş bütçeli markalarında dikkatini çekebilir satış.

T

trgy

Misafir
gittigidiyor üzerinden yapılacaksa satış teklifimi geri çekiyorum. Orada saçma sapan teklif artırılıyor başıma daha önce gelmişti. Teklif verenler ise ödemiyorlar sonra çoluk çocuk zevk olsun diye teklif veriyor. Hayırlı satışlar umarım istediğiniz fiyata satarsınız. Benim teklifim size 24 Temmuz'a kadar geçerlidir.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
gittigidiyor üzerinden yapılacaksa satış teklifimi geri çekiyorum. Orada saçma sapan teklif artırılıyor başıma daha önce gelmişti. Teklif verenler ise ödemiyorlar sonra çoluk çocuk zevk olsun diye teklif veriyor. Hayırlı satışlar umarım istediğiniz fiyata satarsınız. Benim teklifim size 24 Temmuz'a kadar geçerlidir.

Teşekkürler, teklifinizi değerlendireceğim.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
35bin lira ya çok diyenler var bence sadece iyi.net domaininin ederi ona yakındır zaten

yeniyeni

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş paniğe gerek yok :) site + forum + iyi.net en az 50 bin dolar hak ediyor. 20 bin gibi rakamlara satmanızı önermem. Altı ayda zaten o parayı çıkarıyorsunuz. Gittigidiyor size daha mantıklı kararlar verdirebilir. İhtiyacınız var mı bilmiyorum ama her şeyin bir bedeli var ;)

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
inlogos.png

logoda değişmiş. :)

gorkemsanal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gittigidiyordan satılırsa gg bu satıştan önemli iyi bi komisyon alır...10 milyonluk satıştan 2 lira komisyona lıyorsa 40 binliralık satıştan 4- 8 milyar arası para alır

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
gittigidiyordan satılırsa gg bu satıştan önemli iyi bi komisyon alır...10 milyonluk satıştan 2 lira komisyona lıyorsa 40 binliralık satıştan 4- 8 milyar arası para alır

Alacak tabiki ama gör bak konu gittigidiyorun ilgisini cekince reklamini gittigidiyor yapacaktir böylece daha cok kisiye ulasabilir. Bence iyinet konuyu birde gittigidiyor satisi yapiyorum bana tanitimda yardimci olun diye mail veya siteden mesaj atin sonucta alacaklari komisyonda o kadar büyük

ama gittigidiyorsa satilan sistem sonucta her iki taraf icinde cok saglam olacaktir.

T

trgy

Misafir
Gittigidiyor komisyon olarak yüzde 10 komisyon alıyor. Siteyi satan kişiden kesiliyor bu komisyon. yani biri 39.000 verse bile ancak iyinet bu satıştan 35.100 TL alabiliyor. Güven olarak iyi bir yer fakat komisyon çok fazla. Yüzde 10 gerçekten çok fazla. Sadece kredi kartı ile alışveriş yapılabiliyor bir de sanırım. Kredi kartları tek seferde max. 3 bin tl izin veriyor sanırım 3 bin 500 de olabilir. Eğer gerçekten orada satılacaksa biraz bilgi vermiş olayım.

dipnot: gelin anlaşalım satın bana siteyi. :)

ticaretim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ortalama aylık geliri $3000-$3500 ve siz siteyi satıyorsunuz
bukadar cok para kazanadıran site için neden ilgilenemiyorsunuz ki siteyle ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5