İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış İptal..

MadLuck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizim adımıza kayıtlı değil de kimin adına kayıtlı oluyor? ayrıcı, müsteri hizmetlerini aradığımda hat sahibi olduğumu nasıl ispat edebilirim bir sorun çıktığında? bunlar sıfır hatlar değil mi? bilmediğim bir konu, o yuzden bilgilendirirseniz sevinirim. teşekkürler
açık hatlar genelde günlük kişisel kullanım için değildir. pis işleri halletmek için kullanılır :) sizi bulmak isteyen kişi hat sizin üstünüze olmadığı için bulamaz ;)

SHaDeWRoX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sonuçta Açık hat Kimit kullandığı belli bile değil .. o hatla ne yaparsan yap kırıp atrsan bulamazlar seni ...

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
bizim adımıza kayıtlı değil de kimin adına kayıtlı oluyor? ayrıcı, müsteri hizmetlerini aradığımda hat sahibi olduğumu nasıl ispat edebilirim bir sorun çıktığında? bunlar sıfır hatlar değil mi? bilmediğim bir konu, o yuzden bilgilendirirseniz sevinirim. teşekkürler

müşteri hizmetlernde hattınızla alkalı işlm ypldgnda sizen artk özel bilgi istnmyr.
Kayıtlı oldugu kişi her hangibi bir vatandaştr kullanıcıyı ilglndrmez hocam.
Hatlar sıfır paketli olrk evnze glck...

Satış Güncelll

hatcil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hatlar temizmi kimin adına kayıtlı kapanırmı

oquzhan20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
hatlar temizdir farklı farklı kişiler adına kayıtlıdır kapnma olayı yoktur...

hocam kendiniz söylüyorsunuz farklı farklı kişiler adına kayıtlı oluyor diye. diyelim ki ben bu açık hattan alsam sonra sizi arasam ana avrat küfretsem (örnek sakın kızmayın) sizde bana kızsanız ve polise şikayet etseniz bu durumda ulaşamiyacaksınız bana dimi ? peki kime ulaşacaksınız farklı birine ve o hattın sahibi her kimse onun başı yanacak. Böyle birşey yasal olamaz arkadaşlar. Farkındamısınız bilmiyorum ama hat almak için 18 yaş sınırı dahi varken farklı birisin hattının kullanımı pek yasal olabilecekmiş gibi gelmiyor bana. ve başınızın derde girmemesi açısından tavsiye etmiyorum.

Sonuç olarak; sizin yaptıklarınızdan hat sahibi - hat sahibinin yaptıklarından siz sorumlu tutulabilirsiniz...

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
hocam kendiniz söylüyorsunuz farklı farklı kişiler adına kayıtlı oluyor diye. diyelim ki ben bu açık hattan alsam sonra sizi arasam ana avrat küfretsem (örnek sakın kızmayın) sizde bana kızsanız ve polise şikayet etseniz bu durumda ulaşamiyacaksınız bana dimi ? peki kime ulaşacaksınız farklı birine ve o hattın sahibi her kimse onun başı yanacak. Böyle birşey yasal olamaz arkadaşlar. Farkındamısınız bilmiyorum ama hat almak için 18 yaş sınırı dahi varken farklı birisin hattının kullanımı pek yasal olabilecekmiş gibi gelmiyor bana. ve başınızın derde girmemesi açısından tavsiye etmiyorum.

Sonuç olarak; sizin yaptıklarınızdan hat sahibi - hat sahibinin yaptıklarından siz sorumlu tutulabilirsiniz...

Anlayışla karşılarım şöyle açıklıyayım bulundukları konumlara göre kendi isimlrnde hat kullanamıyan arkadaşlarmz var bu nedenle açık hatları tercih ediyorlar.T.C devletndeyiz hocam istenilen annda bulunablr bu ülkede hattı kullanan kişide bulunur rahatolun derseniz hattı kırıp atabilir..Son Sinyal alınan yer tespit edilir ve yine bulunur hocam rahat olun o konuda yasal mevzuna gelince müşteri hizmetleri biliyor bunları arıyp söylmme ragmen açık piyasa diyerek kimse ilgilnmiyor...Teşekkür ederim..

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Kampanya

Arkadaşlar Bana Bir Adet istedgm domain'i alan arkadaş'a vodafone açık hattı ücretsiz yollıyacgm..İlgilennler Pm atarlarsa sevinirim

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Flood yapmayınız, ayrıca yönetim olarak açık hat satışını kendi aramızda görüştük ve bu işin illegal bir durum olduğu kanısına vardık. Lütfen açık hat satışı yapmayınız.

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Flood yapmayınız, ayrıca yönetim olarak açık hat satışını kendi aramızda görüştük ve bu işin illegal bir durum olduğu kanısına vardık. Lütfen açık hat satışı yapmayınız.

Hocam flod yapmıyorum kaç gün ara ile "satış güncel" yazdıgımılütfen kontrl edin.Ayrıca yönetimde hat satışı yasaklanmış ise konularımı kilitleyin veya silin.İlginiz için teşekkrler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5