İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış İptal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bhdrsrt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir seyı merak edıyorum kımse yanlıs anlamasın ama bu acık hatlar ne kadar guvenılır dıyelım kı a kişisi üzerine bir hat ya bu adam hırsızlıktan cinayetten aranıyorsa ne olacak derdimizi kime anlatacagız o zaman polis kapımıza gelse

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
bir seyı merak edıyorum kımse yanlıs anlamasın ama bu acık hatlar ne kadar guvenılır dıyelım kı a kişisi üzerine bir hat ya bu adam hırsızlıktan cinayetten aranıyorsa ne olacak derdimizi kime anlatacagız o zaman polis kapımıza gelse

Uzun süredir kontrl edemiyordum kusura bakmayın.Açık hatlarda herzaman azda olsa bir risk mevcuttur.

Satış Günceldir

rarfile

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

açık hatlarda mahmutun dediği gibi ufak risk var. öyle gözünde büyütme. mesela hattı taktığın telefon kimin adına kayıtlı ise vs ordan izini sürebilirler.
sinyal falan olayını da takma. tam bilmiyorum ama çok büyük bir ihtimal sinyalden sadece hattın kullandığı baz istasyonu bulunur.
tabi bu açık hat. telefonun falan da dinlenebilir zaten açık hatların ne için kullanıldığı mağlum.. tak-kullan-at hatlar :)

leventt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Avea neden pahalı anlamadım. Halbuki en berbat operator..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5