İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satis ortakligi icin (son dusunceleriniz)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha once http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=25535 bu baslik altinda yazmistim gerilerde kaldi yada cok fazla kisi okumadi fazla bir tepki gelmedi herhalde kismet se siteyi yapan bitirdi sayilir ve kitapda Ins onumuzdeki haftadan itibaren satisa sunulcak( su an son duzenlemeler yapiliyor)
gecen actigim topicde fazla bir tepki yada cevap gelmedigi icin yeniden bir baslik acma geregi duydum
468*60 bir banner Sizin sitenizden tiklayip siteden kitap satin alan kisi basi %5-10 arasi bir komisyon alacaksiniz komisyon ucretleriniz aylik degil Haftalik olarak hatta sitenin duruma gore limit seklindede yapabiliriz.
en azindan burdaki arkadaslarin ilgisini arastiriyorum cok az sayida ilgi olursa webmaster satis ortakligi isine hic girmiyecegizz ama biraz ilgi olursa bu sekildede satis yapalim diye dusunuyoruz
yani normalde su kuponlarin zamanlamasi cok iyi oldu guzel kupon topladim bosta biraz kupon var bunun yaninda 20bin$ lik hesaplari acilmis keywordleri girilmis hazir sekilde bekliyor

Not: toplam 100 bin adet cikartilcak ilk basta Satilrimi diye olmustu daha oncede yazdim tekil hiti 3000-5000 olan sitelerde bence aylik en az 100 tane satilir (en kotu sartlarda dusunursek ) kitap ne zaman cikacak diye gelen maillere artik cevab veremiyoruz yogunluktan
olumlu yada olumsuz goruslerinizi yazarsaniz cok iyi olur bizim icin boyle bir satis baslatalim yada baslatmiyalim diye karar vermemizde yardimci olur

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kitap nasıl bir kitaptır,beğenilirmi beğenilmezmi bunlar ayıralım öncelikle. Fakat bir örnek vermek gerekirse bugün Kitapyurdu'nu kullanan webmaster sayısı çok azaldı.-Ki Kitapyurdu hem tıklamaya hmde satışa veriyor üstelik webmaster istediği türden kitap çıkarıyor. Örneğin Gs,Fb,Bjk fan sitesi olan bir webmaster bu takımlarla ilgili kitaplar çıkarıp direk hedeften satış yapabiliyordu -Ki buna rağman yinede az kullanılıyor. Yazınızdan anladığım kadarıyla siz tek bir kitap için bunu yapacaksınız. Burdanda sonucu kestirmek zor değil herhalde.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Borte45' Alıntı:
Kitap nasıl bir kitaptır,beğenilirmi beğenilmezmi bunlar ayıralım öncelikle. Fakat bir örnek vermek gerekirse bugün Kitapyurdu'nu kullanan webmaster sayısı çok azaldı.-Ki Kitapyurdu hem tıklamaya hmde satışa veriyor üstelik webmaster istediği türden kitap çıkarıyor. Örneğin Gs,Fb,Bjk fan sitesi olan bir webmaster bu takımlarla ilgili kitaplar çıkarıp direk hedeften satış yapabiliyordu -Ki buna rağman yinede az kullanılıyor. Yazınızdan anladığım kadarıyla siz tek bir kitap için bunu yapacaksınız. Burdanda sonucu kestirmek zor değil herhalde.
kitap in icerigi zayiflama ile ilgili yani sonucta potansiyeli bildigim icin o yuzden biraz garantili konusuyorum

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Aylık 3.000 hitli sitede en az " 100 kitap " satarım düşüncesi oldukça iyimser ve pembemsi bir tablo..şevkinizi kırmak istemem ama bu rakam çok fantastik.
başarılar dilerim

A

Airborne

Misafir
favorites' Alıntı:
Aylık 3.000 hitli sitede en az " 100 kitap " satarım düşüncesi oldukça iyimser ve pembemsi bir tablo..şevkinizi kırmak istemem ama bu rakam çok fantastik.
başarılar dilerim
Katiliyorum. Aylik 3000 hitli sitede zayiflama ile ilgili bir site bile olsa 10 kitaptan fazla satilacagini tahmin edemiyorum.
Ama bu tamamen kendi düsüncem. Umarim cok satilir.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
favorites' Alıntı:
başarılar dilerim
aylik 3000 bin hitli sitede 100 kitap satilir demedim tekil hiti (gunluk)3000 olan sitede ayda en kotu sartlarda 100 kitap satilir dedim Hatta en son durumda soyle dusunmustuk sitenin hitine gore ornek 3000 hitli bir sitede 50-75 Kitap satis komisyonunun garanti ederek opdemesini yapip standart olarak sayet daha fazla satarsa ustunu odemek ti en son dusuncemizdi ama mesajlar gore dusunceleriniz boyle ise webmaster satis ortakligina baslamamak en iyisi
haklisinizdir size gore pembemsi bir tablo gelebilir( ben kesin konusuyorum cunku potansiyeli biliyorum)
Herkese Mesajlari icin tesekkurler

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kitap çıktığında bilgi verirsen sevinirim. zayıflama ile ilgili bir ürünün satışını yapıyoruz (herbalife, titan vs işleri değil), fiyat uygunsa müşteriler için belki promosyon gibi bi şey yapabilirim.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben yanlış yazdım..aylık değil günlük olacaktı
günlük 10 bin hatta 20 bin hitli sitede bile ayda 100 kitap çok fantastik.

başarılar

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Ya bu kitap korsana duserse? Bunun onlemini aldiniz mi?

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben aslında zamanının çoğunu internette geçiren insanlar için kitap satışının pek başarılı olucağnı zannetmiyorum. ancak o konuyla ilgili kitap arayan ve nete girip araştıran kişiden verim alınır. o da ne kadar olur bilemiyorum. onun yerine daha farklı yöntemler var onlar uygulanabilir. banner boyutu sadece 468x60 olmamalı.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet' Alıntı:
Ya bu kitap korsana duserse? Bunun onlemini aldiniz mi?
zaten eskisi gibi fazla korsan yok asiri baski var ustunde . ama ne yaparsan yap onlem alamazsin. ilk 1-2 ay korsana dusme ihtimali %0 1-2 ay sonrada Korsana dusse dahi korsana dusmesinin biza zarari olmaz aksine daha fazla yarari olur kitabi biz promosyonlu satilcak sonucta simdi burda aciklama olmaz tamamenAma ksiaca soyle diyebilirim kitap promosyonlu satilacagi icin insanlar kitabi sadece kitap icin degil promosyondan yararlanmak icin alacaklar diyebilirim
Favorites Su an Bizim sitemizdeki uyelik fiyati 500YTL
yaklasik 1.5 ay icerisinde 2500-3000 kisi sirf 500YTllik uyelik icin basvuruda bulundu yalniz kitap calismalari oldugu icin online kilo bekcilerinide kitabin hizli bir sekilde cikmasi icin tamamen kitap a yonlendirdik o yuzden sadece 50 Tane uyelik zorla rica minnet kabul ettik.
Yani su kisim yanlis anlasilmasin ben bu sekilde bir satis ortakligi islemini kitap cok satilsin yada hizli satilsin olayi diye dusunmedim isin acigi
burdaki amac sadece keske sende kazan mantigi iel dusunuldu
bugun %5-10 webmaster vermektense kendim satarim webmastera verecegim % de kendime kalir + ben su an kitap cikmadan verilen siparisleri satsam bize haydi haydi yeter(kurtarir kendisini)
Kitap icin mesela bir cok ksiinin sitesinde kullandigi 2 tane firma ile anlasildi ordanda satilcak (Karamsariz birakalim kendi haline satilsin diye )

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi' Alıntı:
ben aslında zamanının çoğunu internette geçiren insanlar için kitap satışının pek başarılı olucağnı zannetmiyorum. ancak o konuyla ilgili kitap arayan ve nete girip araştıran kişiden verim alınır. o da ne kadar olur bilemiyorum. onun yerine daha farklı yöntemler var onlar uygulanabilir. banner boyutu sadece 468x60 olmamalı.
banner boyutunu ornek olarak verdim daha kesin karar verilmis bir sey degil 4*5 ebatta banner olayi olabilir isteyen istedigini kullanir
(ben aslında zamanının çoğunu internette geçiren insanlar için kitap satışının pek başarılı olucağnı zannetmiyorum.)bu kisimda yanlis dusunuyorsun Aksine bu tur insanlarin daha fazla ilgisi olur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5