İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Ortaklığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burakmert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilgi için kendi siteni kullanmıyosun, sitende bunun için bi sayfa yapıpo adresini vermiyosun mail atın diyosun sonra güvenilirim ayaklarınamı yatıcaksın :S

D

dnturkey

Misafir
smsnet in hizmetlerini kullanıp başkalarına bi de satış ortaklığımı veriyosun :D

hoopidik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah allah

1. mesaja cevap: Arkadasim atarsin mail guvenli olup olmadıgını gorursun herkezi kendin gibi niye zannediyorsunki

hoopidik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
acayipsiniz dogrusu

2 mesaja cevap: evet arkadaşim veriyorum yasal olan her şeyi yapariz diyorum sanda

hoopidik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alt partnerler araniyor..

Kimsenin zoruna gitmesin alt partnerler ariyorum siteme olmak isteyenler gelsin...

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
git beeee

Hoopidik kubili ciguli miguli :D şıt dostum sitende hatalar var bi bir html kodunda hatalar var onları bi kere düzeltte gel :eek: artı senin yazdığın mesaj sitene reklam yapmaktan başka birşey değil eğer senin gibi herkez böyle saçma sapan mesajalr yazarsa bu forumun kalitesi düşer anlata bilddimmi :mad: haksızmıyım arkadaşlar

hoopidik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Engellere ramen daima ileri

İnsanlar güzel şeyler yaptıgında mutlaka önüne bir takım engeller çıkar zaten bunu bile bile internet sayfası yaptım zaten ama nerde bazıları tebrik edilecek siteleri bile yerin dibine altmaya çalışıyorlar neden böyle olur bilemem ki neyse taktir allaha kalmış hiç bir şey söylemek istemiyorum bu konuda

burakmert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ağa bokunun üstüne bok olmaz, ortaklığın üstüne ortaklık olmaz.

D

dnturkey

Misafir
hoopidik kardeşim çok özür dilerim türk internetine çok büyük bi katkıda bulunarak smsnet in sana verdiği affiliate ortaklığını sende başkasını ortak yaparak bizlere yardımcı oluyorsun.. sayende ülkemiz de ki işsizlik oranı azaldı :)

yaw geçin bunları ya aşın biraz ya... yazık walla yazık...

A

aborjin

Misafir
Bu tip adamlara güvenmeyin! Hoopidik di bu, internetkeyfine dönmüş... Site dediği, hizmet dediği şey 5 para etmez, heryanı smsnetle bezenmiş bir sayfadan ibaret. Ayrıca reklam yaptığını inkar ediyor, adamın tepesini attırıyor...

Bırakın bu işleri...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
aborjin' Alıntı:
Bu tip adamlara güvenmeyin! Hoopidik di bu, internetkeyfine dönmüş... Site dediği, hizmet dediği şey 5 para etmez, heryanı smsnetle bezenmiş bir sayfadan ibaret. Ayrıca reklam yaptığını inkar ediyor, adamın tepesini attırıyor...

Bırakın bu işleri...

aborjin, forum kurllarina aykiri yazdigi icin uzaklastirilmistir.
forumda kisi ve sirket karalamak yasaktir: http://forum.iyinet.com/announcement.php?f=25

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5