İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Ortaklığını Bilen Var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

flyx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilen bilir ama bilmeyen arkadaşlar için söylüyorum.

Kısaca Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing) sistemi bir firmanın veya bir kişinin ürününü belirlenen oranlarla satılmasıdır. Yani kâr ortağısınızdır. Örn: Bir E-kitabı ürün sahibi 50TL ye satıyodur ve sizde bu ürüne satış ortaklığı yaparak %60'a varan oranlarla gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca hiç bir şekilde müşteriyle irtibata geçmek, irtibat bilgilerinizi vermek kargo vs işlerle uğraşmak zorunda değilsiniz. tek yapmanız gereken şey linkinizle satış yapmak!

Size özel üretilen link ile satış yaptığınız ürünlerden gelir elde edebilirsiniz. İsterseniz ücretsiz bir blogdan isterseniz açtığınız bir siteden isterseniz toplu mailden satış ortaklığı linkinizi paylaşarak iyi gelirler elde edebilirsiniz.

Benimde içinde bulunduğum bu sistemde şuanda 36211 kişi Satış Ortaklığı yapmaktadır. Bu üye sayısına sizde dahil olarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Ödemelerinizi her ay 15 günde bir defa 50 TL ye ulaştığında İşbank hesabınıza yatırılmaktadır. Paypalda mevcuttur..

X-Ticaret ürünleri sadece e-kitap, yazılım ile sınırlı olmamakla beraber birçok fiziki ürünlerde mevcuttur. Fiziki ürünlere bir örnek vermek gerekirse Markafoni, Limango tarzında açılmış olan Markalonga.com sitesindeki ürünlerdende iyi gelirler elde edilebilmektedir.

Fazla uzatmadan sadece bir defaya mahsus ÖMÜR BOYU 20TL ye üye olabileceğiniz bu sisteme sizinde katılmanızı öneriyorum.

Not: Ücret alınmasının nedeni bu işi gerçekten para kazanmak isteyen e-ticaret ile uğraşan kişilere öncülük etmesi nedeniyledir. Sistemde satış ortağını koruyan bir yapı vardır.

Üyelik İçin.. (Refli)

Her Türlü Yardım için konuya cevap yazabilirsiniz...

meceng

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Affiliate Marketing işini öğrenmek istiyorsan bu siteyi ziyaret etmelisin:

ismailkekec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satış ortaklığı işi ile ilgili makalelerimi okumak isteyenler blog sayfama buyurabilir..

EDİT

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Konu çöp olmuş. Makale yazdıysanız konu açar makaleyi yayınlar altına linkini eklersiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5