İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satıştan kazanan var mı?

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaşlar,
artık bize uygun lead vesaire aramaktan bıktım.satışa odaklanmak istiyorum .ama bu konuda umudum da fazla yok.allposters.com 'u deneyeceğim.yahoo bile kullanıyor.sorun şu ki 100000 hit bile yapsam 1 tek poster satılmayacağını da biliyorum.tavsiyesi olana var mı?en çok merak ettiğimde birşey satarak para kazanan var mı?hiç biri olmazsa garantiden sanal mağaza alacağım ve birşeyler satacağım.amedya türü de olabilir.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
ewt war ama yapman gereken yurt dışına yönelmek. yani yababcı bir dilde bir site açmak senin için en hayırlısı olur. o zaman alıcı kitlen ve onları yönlendirmen daha kolay bir hal alır. en azından müşteriye nerden bulacağını bilirsin.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
riseofthemachines' Alıntı:
selam arkadaşlar,
artık bize uygun lead vesaire aramaktan bıktım.satışa odaklanmak istiyorum .ama bu konuda umudum da fazla yok.allposters.com 'u deneyeceğim.yahoo bile kullanıyor.sorun şu ki 100000 hit bile yapsam 1 tek poster satılmayacağını da biliyorum.tavsiyesi olana var mı?en çok merak ettiğimde birşey satarak para kazanan var mı?hiç biri olmazsa garantiden sanal mağaza alacağım ve birşeyler satacağım.amedya türü de olabilir.
ha bu arada amedya tarzı enterasan ürünler satmak istiyorsan neyi nerden bulacağını bana sorabilirsin. yurtdışındaki neredeyse bütün toptancıları biliyorum.

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr...
Bu toptancıları burada yayınlarsan çok hayırlı bir iş gerçekleştirirsin gibime geliyor :)

rise...
Şayet satış yapmak istiyorsan yurt dışına yönelmek kesinlikle şart! Yurt içinde birsite yapacaksan ilginç içerikli bir site olmalı ama çalıntı kredi kartı kullanımı bir problem oluşturabilir. Benim tavsiyem alternatif para ödeme servisleri aracılığı ile hizmet/ürün satman olacaktır!...

Arkadaşlar bu arada ortak işler/projeler de geliştirebiliriz :)

Tr...Şu toptancıların listesini burada yayınlamanı veya email yolu ile göndermeni bekliyorum :)

Bol kaznaçlı, internet dolu günler...

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr.st ayhan cevap verdiğiniz için teşekkürler.

[email protected] mail adresim. bu arada yabancı hit kazanma hakkında fikri olan var mı?arama motorları dışında -banner değişim dışında ?örneğin türkiye'de 5 topliste üye olun günde 100-200 hit alıyorsunuz.aynı şekilde usa kökenli ziyaretçi çekmenin kolay bir yolu var mı?

tr.st yanlış anlamazsan merak ediyorum yabancı üyen var mı?ayrıca madem böyle bir sistem kurabiliyorsun ayrı bir site aç-cpm 5 dolar vaad et.zamanında sırf böyle vaatlere binlerce hit yollamıştım,amazingpops.com u hatırlarsınız..bu arada sende kazanmaya bak.gerçekten kazanırsan ödemede yap.bunu da şartlarında belirt.işte-sponsorlarımız bize ödeme yapmazssa bizde size yapamayız-birçok kişi termsi okumaz.sanane diyebilirsin tabi..insanlar yalan da olsa büyük umutlar peşinde koşar-politikacı taktiği uygula bence.

-şimdi kalite,içerik gerekir diye cevap yazmayın bilen varsa yöntem soruyorum.

herkese teşekkürler

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rise,
Amerikadan ziyaretçiçekmenin neredeyse tek başarılı yolu arama makineleri. yahoo, google, looksmart, teoma, lycos ilk girmeye çalışacağın aramamakineleri olmalı bence ama google dışındakiler paralı diyebilirim :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5