İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satlık Site

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GuzeLNet

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba Temmuz Ayında Evleneceğim Ve Bu Nedenden Dolayı Net Aleminden Biraz Uzaklasacağim. Bu Nedenle Elimde Bulunan Www.GuzeL.Net Domainini Temmuz 1 e Kadar İstenilen Fiyat Verilirse Satmayı Düşünüyorum. Hiç Bir Yerde Banli Değildir. Sohbetten Aylık Geliri 150 Ytl dir Reklamda Daha Almadim Reklam Alinirsada 250-300 Arası Toplam Aylık Geliri Olan Bir Sitedir. Fiyatlarınızı Mesaj Olarak Yazabilrsiniz. Evlilik Konusu OLmasaydı Suan Üzerinde Caliştiğim 2 Aydır Yaptiğim Sitede Var Portal Olarak Ama Halen Bitmedi Alan Kişiye Onuda Verebilirim.

suan bir serverden gelen teklif 3 aylık sohbet peşin ödemesi 300 miyon sadece sohbet geliri bu reklam gelirleride banner popup text vs bunarda güzel bir düzenleme yapilirsa 500 ü felan bulur. yani sürekli para kazanabileceğiniz bir ekmek kapisi ben simdiye kadar hep kazandim allaha cok sükür hiç boş durmadi cunku bos durulacak bir site değil. kalitesi ortada yilarin sitesi ve oturmus site suan sadece sohbetin siteden giren 50 ye yakın hergun online opu var alan arkadasada memnun kalacağina garanti ediyorum + sauan resellerde bariniyor radyo shell satiliyor aylık her ay musteriden 25 milyon aliniyor ve web hosting musterileri var aylık ödiyen yilik ödemeleri almiyorum bunarda alan kişiye devredilecektir hepsi.

Satma nedeni (opsiyonel): düğünden dolayı
PR değeri varsa linki (opsiyonel): 2
Alexa sıralaması linki (opsiyonel): tıkla
Varsa sitenin aylık getirisi (opsiyonel): aylık getirisi sohbet vs reklamlar 250-300
Üyesi varsa üye sayısı (opsiyonel): üyesi yok suan
Satış sonlanma tarihi (opsiyonel): 01.07.2006

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5