İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satmak istesem kaç para eder...

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin yeni olduğundan ve henüz fazla hiti olmadığının farkındayım ama merakımdan genede bir sorayım dedim.
site adı: www.resimalani.com

siteyi açalı tahminen 2 hafta filan oldu. domain bir süre sedo parked kalmıştı. günlük tekil hitim 20 ila 60 arası değişiyor.(sitenin yeni olduğuna dikkat ediniz)
Ziyaretçilerin yarısı şuan arama motorlarından geliyor. Yabancı türk karışık. Sitede türkçe ve ingilizce destek var. Free script kullandım. Hiçbiryerde ban yok. google da 1-2 tıklama oluyor genelde :D
sizce kaç para eder...

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyat hakkında sadece 1 arkadaş yorum yaptı, sizlerinde yorumunuzu bekliyorum... Host ile veya hostsuz olarak ne kadar eder?

Host bilgileri: 750 mb alan 5 gb band

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada sitende kampanya varmış ve tabikide kampanya deyince ibrahim de varmış:)milli piyango gibi çekilişi o yapıyor
Sitenin değeri 100-120 arası değişir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5