İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sayac serveri

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Sayac serverimizdaki sorun nedeni ile sayac birkac gundur aksamali calismistir. Serverdaki sorun giderilmistir.

S

SILAM

Misafir
ayreten sunuda diyeyim..sayacdaki cc host ,isminiz.com vs. reklaminin suresi cok uzun..foruma girmek icin veya istatiklere bakmak icin 2 dakikadan fazla bekliyorum!!
iyinetin banneri 3 saniye icinde tekrar degisiyor ama reklam banneri 3 dakikayi buluyor..sanki sizin sayacinizi kullanmiyoruzda bedava sizin host reklaminiza para katkisinda bulunuyoruz gibi ..bu sahsen benim hic hosuma gitmiyor..biliyorumki hicbir arkadasin hosuna gitmiyordur..sayin admin lutfen bize sundugunuz sayac bannerindeki reklam oranini kisa tutun..kendi sitenizdeki reklamlara yoneltin kazanclarinizi..

R

Radyoblue

Misafir
Sürenin uzun oldugu dogru.Zaten bir cok webmaster sayaclardaki reklamlardan rahatsiz bide süre uzun olunca insanlardaki rahatsizlik daha da artip tepkiye dönüsüyor.Buda iyinet icin + bir sey oldugunu sanmiyorum.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu sadece webmasterlar için değil bence. benim iyinet toplistte sitem yok, bir sitede iyinet toplist bannerı görüp tıklamak istesem tıklayamıyorum sadece reklam çıkıyor. kullanıcılar da pro hizmet alamaz ki:p

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinetin sayfasına kısa yoldan gitmek için neden para ödeyeyim ki?

H

hzgroup@zeynelkoc

Misafir
olurmu öyle şey

pro olunca ayrı bi karizman oluyor

S

SILAM

Misafir
bedavaonline' Alıntı:
Abisi, millet kredi kazanacakya :)
sitemin ismini vermeye gerek gormuyorum ama sunu belirteyim..iyinetin ne sayaci nede text linki hic birseyi indeximde ve populer 1 kac sayfamda yok..buda demektirki prim kazananlar birak en populer ve indexinde binbir kiskirtici textler yazip prim kazanmak icin ekleyenler var ..ama ben iyinetin googleden ban yemesile butun webmasterlar bizde banlanacagiz diye sayaci kaldirdiklarinda bende kaldirmistim ama alt iceriklerimde hala duruyor sayac..500 sayfalik sitede tektek kaldirmaya erinmistim:) evetexplorerden iyinet.com yazmaya eriniyorum linkimden birine tiklayip sayactan kisaca foruma girmeye calisiyorum veya istatiklerime bakmaya..
ama prim yapmak icin tikladigimi kastetmen beni cok kucuk dusurdu rencide ettigini soylemeden edemiyecegim..
bedavaonline' Alıntı:
Abisi, millet kredi kazanacakya :)
bu sozunuze son derece kizginim sayin bedavaonline..

S

SILAM

Misafir
kredin oldukca ve 1-2-5-10 dahasi ciktikca.sagda yanda ziyaretci gonderenler listesine cikiyorsun. ve o listedekilerle yine ust sira yarisina giriyorsun:) ama bu kez 40 kisile degilde 10 kisile yarisiyorsun :p

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
trextra' Alıntı:
Az önce kredi ne işe yarıyor diye mesaj atmıştım. Kim sildi mesajı ?

Bu baslik altinda silinen mesaj yok, baska biryere postalamis yada hic postalamamis olabilirsin.
Kredi listedeki hitinize ekleniyor.
Ornegin su andaki gercek hitiniz 100 ise ve 10 krediniz var ise, listede hit sayiniz 100 + 2x10(kredi) = 120 olarak deger kazaniyor.
Boylece gercek hiti 110 olup kredisi 4 olan kisinin uzerinde yer aliyorsunuz.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinetadmin' Alıntı:
Bu baslik altinda silinen mesaj yok, baska biryere postalamis yada hic postalamamis olabilirsin.
Valla bunamadıysam gönderdiğimi hatırlıyorum. Bende silinmesi için bir neden göremediğim için sordum.

Neyse, teşekkürler. Daha çok hit yollamaya bakalım :rolleyes:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5