İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sayfa alim satimi ne oluyor biri anlatabilirmi

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Merhabalar
Aslinda cok uzun zamandir bunu sormak istemisimdir bu facebookta ve twieterda sayfa satimlari yapiliyor bu neyin nesidir ve ne ise yarar?Kim baskasinin sayfasini yada ne biliyim ne yapsin?Sayfalariniza su kadar kisi yollanir gibi acilmis konular görüyorum bunlar ne ise yarar ne getirisi vardir face sayfasinin bize?
Umarim ne demek istedigimi anlatabilmisimdir birisi bana bunlari aciklayabilirmi rica etsem?
Tesekkürler

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Bu sayfalar genelde reklam için alınıyor zaten. Örneğin 20k Facebook sayfan var aktif üyene göre buna bir miktar belirliyorsun ve adama satıyorsun. Adam ya bunu reklam için kullanır veya çoğaltmak için.

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
düşün 450 k( 450.000) lık bir sayfa(n) var.bir şey paylaşsan duvarda 450.000 kişinin o paylaştığını görmesi ne demek ?

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Bu sayfa dediginiz adimiz soyadimizla acik olan sayfalarmi yoksa herhangi bir brans üzerine acilmis sayfalarmi olacak?

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Kafamda olay sekillenmeye basladi sakin reklam olarak algilamayin benim http://www.facebook.com/muzikkervaniyiz böyle sayfam var cok uzun zamandir bakmiyordum ama buraya konular otomatik cekiliyor ben ara ara paylasiyorum bahsettiklerimiz bu sayfaya uyuyormu?Eger uyuyor derseniz ne yapmam lazim buranin begen kisi sayisinimi arttirmam bana fayda saglar yoksa üyemi bulmam gerekiyor?

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
beğenen sayısını arttırman fayda sağlar.O sayfayı geliştir sonrada reklam al veya kendi sitenin reklamını yap

A

abdullahsabit

Misafir
paylaşımlarınıda güzelleştir pek kimse uğramaz hadi bakalım vur parayı:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5