İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sayfa çok geç gözüküyor

batubilir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
vbulletin forumum var
site mozillada adresi yazdiğin an karşina çikarken ve site hemen gözükürken
explorerde sitenin gözükmesi yaklaşik 2 dakika sürüyor bazen hiç göstermiyor yukaridaki durdur butonuna tiklayinca site açiliyor

bu sorunu nasil giderebilirim ?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
sitenizde her iki tarayıcı icinde problem görünmüyor gayet güzel acılıyor. firefox ve internet explorer tarayıcılarınızın önbelleğini temizleyip denerseniz sorun olmadığını göreceksiniz ;)

batubilir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benden kaynaklandiğini düşünmüştüm ama tek şikayetçi ben değilim
daha önceden bu sorunla çok şikayet geldi birkaç kişiye daha sordum kimi direk açildiğini kimide sayfanin geç görüntülendiğini söylemişti
acaba versiyondanmi kaynaklaniyordur ?

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Tüm datanin bir tek tablo icinde olmasi buna neden olabilir. Bunu inceleyin.

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayfanızca gereksiz ve zararlı veriler olabilir. Zararı sayfanın ekrana geç basılmasıdır :)
<script type="text/javascript" src="clientscript/vbulletin_global.js?v=368"></script>
şeklinde javascript ile dışardan veriler aldığınız zaman internet explorer sayfa yüklense dahi bu dosyaları almak için çalışır ve sayfa yüzde yüz yüklendiği zaman ekranda gösteriler. Sayfanızda dışardan aldığınız verileri bir bir kontrol etmekle işe başlayabilirsiniz.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
<META http-equiv=Page-Exit content=BlendTrans(Duration=0)>
<META http-equiv=Page-Enter content=BlendTrans(Duration=0)>

Bu kodlardan kaynaklı daha önce bendede olmuştu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5